AktüelDünyaGüncelGündemMagazinTürkiye

‘Yaşayan En Seksi Erkek’ Seçildi!

Paylaş:

‘Fırlama Kızlar’ (Clueless) ve ‘Ant-Man filmleri’ ile ‘Friends’ dizisindeki rolleriyle bilinen oyuncu Paul Rudd, People dergisince ‘Yaşayan En Seksi Erkek‘ seçildi.

Haber ‘The Late Show with Stephen Colbert’ televizyon şovundaki bir skeçle duyuruldu. Skeçte Colbert, Rudd’u fotoğraf çekimi gibi bir dizi ‘seksilik testlerine’ tabii tuttu. Hatta bu testlerden birinde Rudd başından aşağı bir şişe su döküp “Yardım edin, seksilik içinde boğuluyorum” diyerek esprili yaptı.

Tüm testlerin ardından Colbert, Rudd’a sınavı geçemediğini söyledi. Bunun üzerine ünlü oyuncu bu fırsat için Colbert’a teşekkür edip hayal kırıklığı içinde oradan uzaklaşırken alkışlar yükseldi ve Colbert “Alçakgönüllülükten daha seksi hiçbir şey yok… Sınavı geçtin! Paul, yaşayan en seksi erkek sensin” ifadesini kullandı.

Rudd, People dergisine verdiği demeçte de esprili ifadeler kullanıp “George Clooney, Brad Pitt ve Michael B. Jordan ile şu seksi yemeklerin bazılarına davet edileceğimi umuyorum” diye konuştu. Unvanın geçen yılki sahibi Jordan olmuştu.

Dergiye verdiği röportajda daha ciddi ifadelere yer veren Rudd, insanların kendisinin seçildiğini duyduktan sonra ‘Ne?’ diyeceklerini bildiğini, yalandan alçakgönüllülük yapmadığını, bu unvana kendisinden daha çok layık olanlar olduğunu söyledi. Kamuoyuyla paylaşılmadan önce durumdan haberdar edilen 18 yaşındaki Julie ise haber karşısında afallamış: “Ama çok tatlıydı. Biraz kıkırdadıktan ve üzerindeki şoke etkisi geçtikten sonra ‘Doğru seçim’ dedi. Çok tatlıydı. Muhtemelen yalan söylüyordu ama başka ne diyecekti ki?”

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu