GüncelGündem

YRP’li Kılıç’tan ‘ittifak’ açıklaması: AK Parti’den gelen bir teklif yok, olursa değerlendiririz

Paylaş:

Yeniden Refah Partisi Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı, Genel Başkan Fatih Erbakan’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı sonrası Yeniden Refah Partisi Siyasi İşler Genel Başkan Yardımcısı eski bakan Suat Kılıç açıklamalarda bulundu. Emeklilerin en düşük sınırda olan 7 bin 500 TL ile geçinemediklerini her katmanda dile getirdiklerini belirten Kılıç, “Bizde en düşük emekli maaşı olan 7 bin 500 TL ile geçinebilmenin imkansızlığını ve darlığını her vesileyle her zeminde ifade ettik. Bu doğrultuda kamuoyunun gündemine yansıyan bazı gelişmeler var. Dini bayramlarda olduğu gibi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle hükümetimizin emeklilere bir defaya mahsus ikramiye verme çalışması içerisinde olduğunu memnuniyetle duyuyoruz. Ancak daha da memnuniyet verici olan gelişme şu olacaktır. Emeklilerimize biz seyyanen bir artışın kalıcı olarak düzenlenmesini hükümetimizden bekliyoruz. Bunu daha önce de dile getirdik. Bir defaya mahsus verilecek rakam 5 bin TL’de olsa 10 bin TL’de olsa emeklilerimizin refahına kalıcı ve sürdürülebilir katkı sağlamayacaktır. Dolayısıyla beklentimiz hem milli bayram vesilesiyle ikramiyenin verilmesi hem de en düşük emekli maaşından başlayarak kademeli bir şekilde emekli maaşlarının geçinilebilir düzeyde eriştirilmesidir” diye konuştu.

‘İSVEÇ’İN NATO’YA ÜYELİĞİ TBMM’DE ONAYLANMAYACAKTIR’

Kılıç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Amerika Birleşik Devletleri’nde temaslarına devam ettiğini ifade ederek, “Bu vesileyle açıklamalarını Türkiye’den takip ediyoruz. Avrupa Birliği ile tıkanan artık kopma aşamasına gelen Bağlar konusunda Sayın Cumhurbaşkanımızın yapmış olduğu açıklamaları destekliyoruz. Türkiye alternatifsiz değildir. Avrupa Birliği Türkiye ile üyelik müzakerelerini tamamen dondurma, durdurma ya da bağları koparma kararı alacak olursa Türkiye Cumhuriyeti’nin hızla farklı alternatiflere yönelmesi, Avrupa Birliği’nden bu anlamda bağımsız ama ekonomik anlamda ilişkilerini sürdüren bir performans ile yoluna devam etmesini diliyor ve temenni ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanının Amerika Birleşik Devletleri’ndeki temasları sırasında gündeme gelen bir diğer konu İsveç’in NATO üyeliğine ilişkin görüş ve açıklamalarıdır.  Bu doğrultuda açık ve net bir şekilde Yeniden Refah Partisi görüşlerini tekrarlamak istiyorum. Yeniden Refah Partisi olarak terör örgütlerini ve faaliyetlerini himaye eden Kuran-ı Kerim’e ve İslam’a karşı organize saldırıların adresi olan İsveç’in NATO üyeliğini Türkiye’miz açısından bir milli güvenlik sorunu olarak değerlendiriyoruz. İsveç’in NATO’ya üyeliği Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde onaylanmayacaktır. Yeniden Refah Partisi’nin görüşü ve duruşu bu çizgideki İsveç’in NATO üyesi olmasına karşı bir yaklaşımdır” dedi.

‘YENİ ANAYASA KATILIMCI, ÇOĞULCU OLMALIDIR’

Kılıç, yürütülen sivil anayasa çalışmalarını desteklerini belirterek, “Anayasanın kapalı kapılar ardında değil, toplumsal katmanların katılımıyla hazırlanması gereğini de ifade ediyoruz. Yeni anayasa katılımcı olmalıdır, çoğulcu olmalıdır. Sivil, özgürlükçü, demokratik olmalıdır. Kuvvetler ayrılığını denge, denetim, mekanizmalarını yönetimde şeffaflığı, adaleti mutlaka sağlayıcı nitelikte olmalıdır. Yeni Türkiye anayasasının mutlaka geniş zeminlerde, geniş gruplarla ve tüm siyasi görüşlerin katılımıyla ele alınması bir zorunluluktur” dedi.

‘BÜTÜN ADAYLIKLAR ÜCRETSİZ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR’

Yeniden Refah Partisi’nin yerel seçimlere kararlılıkla hazırlık çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Kılıç, “Yeniden Refah Partisi yerel seçimlere kendi logosu ve kendi adayları ile katılma yönünde hazırlıklarını kararlılıkla sürdürmektedir. Yeniden Refah Partisi Türkiye’nin en genç ve en dinamik partisi olarak gençlerin adaylığını her zeminde bir kere daha teşvik etmektedir. Bu bağlamda gençlerin partisi olan Yeniden Refah Partisi’nde 30 yaşına kadar tüm kategorilerde bütün adaylıklar ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. 30 yaş altı kadın-erkek tüm adaylarımız belediye başkanlıklarına, belediye meclisi üyeliklerine ve il genel meclisi üyeliklerine hiçbir bedel ödemeksizin aday olacaklardır. Yeniden Refah Partisi’nin hedefi 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Türkiye’nin en genç, en eğitimli, en diplomalı, en dinamik, en vizyoner aday listesine sahip olmaktır” diye konuştu.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu