Yağ polemiği büyüdü.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-07-08 04:32:03Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Eda Taşpınar’dan Simge Tertemiz’e yanıt!

Simge Tertemiz, Eda Taşpınar imzalı güneş yağı yüzünden kavruldu. İkoncan da ‘Cilt tipine uygun ürünlerden birini seçseydin’ diye yanıt verdi..

Takvim’de yer alan habere göre güzel manken Simge Tertemiz, Eda Taşpınar’ın ‘Bomba’ isimli güneş yağını kullandıktan sonra vücudunda isilikler olduğunu söyledi. Tertemiz’e ürünü kullanan birçok takipçisinden de “Bende de aynı sorunlar oldu” yanıtı geldi.

‘TEK ŞİKAYETÇİ BEN DEĞİLİM’

“İnsan sağlığı, parayla pulla satın alınamaz. Tek ben olsam dile getirmezdim ama birçok kişi şikayet etmiş” diyerek Eda Taşpınar’a sitem eden ünlü modele, ikoncandan yanıt gecikmedi.

Şimdilerde Mikonos’ta tatilde olan Eda Taşpınar ise Simge Tertemiz’in vücut tipi ve rengine uygun ürün kullanmadığını söyledi. Sosyetik ikoncan, güneş yağlarının fotoğrafını paylaşıp “Ürünlerin üzerindeki yazıları mutlaka okuyun, hangisi cildinize uygunsa onu alın” diyerek yanlış ürün seçimi yapan Simge Tertemiz’i suçladı.

İKİ GÜZEL BİRBİRİNİ SUÇLADI

Tertemiz, kendi ismini taşıyan güneş yağlarına fazla özen göstermediği için Eda Taşpınar’ı suçladı. Sosyetik ikoncan ise cilt tipine uygun ürün seçmeyen güzel mankeni…