AktüelDünyaGüncelGündemTürkiye

ABD’nin Eski Başkanı Bill Clinton’dan Kötü Haber

Paylaş:

Amerika Birleşik Devletleri 42. Başkanı Bill Clinton’ın “Covid olmayan bir enfeksiyon“ sebebi ile hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Clinton sözcüsü Angel Urena, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Salı günü eski Başkan Bill Clinton California Üniversitesi Irvine’ın hastanesine Covid olmayan bir enfeksiyon ile ilgili tedavi görmek için kaldırıldı“ ifadelerine yer verdi.

Urena, “O iyileşiyor, morali yüksek ve ona çok iyi bakım sağlayan doktorlar ile hastane ekibine minnettar“ şeklinde yazdı.

Eski başkanın doktorları da, Clinton’ın yoğun bakımda olduğunu, ancak bunun çoğunlukla ona özel alan sağlamak için yapıldığını belirttiler. Doktorlar, Clinton’ın nefes destek cihazına bağlı olmadığını aktardı.

Clinton’ın yaşadığı sıkıntının eski kalp problemleri ile de bağlantılı olmadığı belirtildi.

Clinton sözcüsünün ikinci açıklamasında doktorlara atıfta bulunuldu ve eski lidere serumla antibiyotik ile sıvılar verildiği bildirildi. Doktorlar, “İki günlük tedavinin ardından akyuvar sayısı düşüyor ve tedaviye iyi yanıt veriyor“ dedi.

Clinton 2001’de Beyaz Saray’dan ayrılmasının ardından, göğüs ağrısı ve nefes darlığı sebebi ile 2004 yılında dörtlü bypass geçirmişti. 42. Başkan, bundan sonra büyük oranda vegan bir diyete geçiş yaptı ve çok kilo verdiği gözlemlendi.

 

 

Pars Alüminyum Tozu

Kullanım alanları

  • Metalik Pigment olarak;kaplama, boya, mürekkep ve tekstil sektöründe dekoratif amaçlı parlak gümüş rengi için kullanılır
  • Kimyasal olarak;Alüminyum Tozu kontrollü reaksiyon değerleri için poliofelin, sentetik alkol ve alüminyum-bazlı kimyasalların kimyasal üretiminde tercih edilmektedir, ve plastik ve kozmetik sektöründe kullanılır
  • Roket Yakıtı olarak. kullanılır
  • Fotovoltaik kalın film pastası olarak;güneş pillerinin üretiminde elektrik iletkeni olarak kullanılır
  • Metallurji sektöründe redüktör (indirgen madde), ısı kaynağı ve alaşımlama katkısı olarak kullanılmaktadır. Alüminyum Tozunun ekzotermik özelliğinden dolayı alüminatermik uygulamalarda ve ekzotermik kaynaklarda sıklıkla kullanılır
  • Refrakter olarak çelik endüstrisinde kullanılır
  • Yapışkan, Dolgu Macunu ve Kaplama olarak uzay ve askeri uygulamalarda kullanılır.
  • Patlayıcı olarak maden, havai-fişek ve askeri savunma sektöründe kullanılır
  • Toz Metallurjisinde çeşitli parçaların üretiminde kullanılır

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-0552 3307100

www.kimyadeposu.com

Kurşun oksit,mürdesenk,çinko tozu,alüminyum pastası,spekularit,demir tozu,mangan dioksit,mikronize manganez,mangan tozu,kurşun monoksit,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,netyerim.net,claypacks.com,nem alıcılar,aktif kil paketleri,silika jel,kaolin,potasyum silikat,sıvı kükürt,sıvı kaolin,diyatomit,hayvan altlığı,sepiyolit,pars lime sülfür,hadjin yılan kovucu

 

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu