GüncelGündem

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Kılıçdaroğlu birden bire en büyük bozkurt oldu

Paylaş:
AA

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Şanlıurfa’da partisinin Siverek İlçe Başkanlığı’nı ziyaretinde, partililerle bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Pazar günü tüm ülkenin sandık başına giderek “Türkiye Yüzyılı’nın ilk başkanı”nı seçeceğini anımsatan Bozdağ, milletin, 14 Mayıs’ta ortaya koyduğu iradenin parlamentoda salt çoğunluğu Cumhur İttifakı’na verdiğini ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verilen yüzde 49,52 oyla da 28 Mayıs’ta kimi seçeceğine işaret ettiğini söyledi.

“Ülkemizi 5 yıl kime emanet edeceğimize karar vermiş olacağız”

Bozdağ, seçimlerden önce tüm vatandaşların milletvekili ve cumhurbaşkanı adaylarını dinleyerek 14 Mayıs’ta kararını verdiğini aktararak, şunları kaydetti:

“HDP’ye oy veren seçmenleri daha oylarına muhtaçken sattı”

Bakan Bozdağ, cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun farklı kesimlere aynı konuyla ilgili birbirinden farklı söylemlerde bulunduğunu dile getirerek, konuşmasını şöyle sürdürdü:

Bir yandan Yeşil Sol Parti seçmenlerine, HDP’ye gönül veren seçmenlere gelince ‘Kayyumları kaldıracağım.’ diyor. Öte yandan Ümit Özdağ ile imzaladığı protokolde ‘Kayyumlar devam edecek.’ diyor. Bu iki sözü söyleyen de Kılıçdaroğlu. Bu iki sözden birini yalan söylüyor. Soruyorum buradan, Yeşil Sol Parti veya HDP’ye verdiğiniz sözde mi yalan söylüyorsunuz, yoksa Sayın Özdağ ile imzalayıp ıslak imza attığın protokolde mi yalan söylüyorsun? Bir adam, birbirinin zıt iki fikri söyleyip ancak birini yapabiliyorsa o zaman bunlardan biri yalan demektir. O zaman kime yalan söylüyorsunuz? Açık açık söylenmesi icap etmez mi? Eder ama bakın Sayın Kılıçdaroğlu, Yeşil Sol Partiye oy veren seçmenleri daha oylarına muhtaçken sattı. Yarın oylarını alınca dönüp yüzüne bakar mı? Onu da geçmişi gösterir. Dönüp yüzüne bakmayacağını görüyoruz. Tabii öte yandan bakıyorsunuz, ‘Demirtaş’ın serbest bırakılmasını istiyorsanız peşime takılın, Kavala’nın serbest bırakılmasını istiyorsanız peşime takılın.’ diye konuştu. Şimdi ne diyor? ‘Kandil’i başlarına yıkacağım.’ diye konuşuyor. Peki hangisinde doğru söylüyor? İstanbul’da, Edirne’de, Şanlıurfa’da, Van’da başka konuşan, muhatabına göre görüşlerini, politikalarını, hedeflerini değiştiren mi dürüsttür, sözünün eridir, dediğini yapar, yoksa Edirne’den Kars’a ülkenin her ilinde aynı sözü söyleyen, aynı sözün ardında duran Erdoğan mı sözünün eridir? Kim dediğini yapar?

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Şanlıurfa’da konuştu

“Milletin gözü görüyor, kulakları duyuyor”

Erdoğan’ın tüm dünya karşısında dursa da inandığı yoldan geri adım atmadığını aktaran Bozdağ, şöyle devam etti:

Erdoğan mı dediğini yapar, yoksa esen rüzgara göre fikirleri, politikaları, stratejileri değişen Sayın Kılıçdaroğlu mu daha güvenilirdir? Bir yandan ‘Kapalı kapılar ardında ben kimseye söz vermedim.’ diyor ama öte yandan HDP’li temsilciler açıklıyor ve ‘Kapalı kapılar ardında bize verdiğiniz sözleri kamuoyuna açıklayın.’ diyor. Demek ki kapalı kapılar ardında söz verdi. Ben de buradan söylüyorum, kapalı kapılar ardında söz verdiği açık gözüküyor. Yani buradan vermedim, etmedim diye oradan kıvırmanın hiç kimseye bir faydası yok. Milletin gözü görüyor, kulakları duyuyor, aklı da sizden bin defa daha iyi çalışıyor. Öyleyse evelemeye, gevelemeye hacet yok. Ne söz verdiyseniz açıklayın. Açıkladıkları da yok. 14 Mayıs’tan önce, böyle sevgi pıtırcıkları dağıtan bir Kılıçdaroğlu, kalp işareti yapıyor, terör örgütleri dahil her tarafa sevgi pıtırcıkları dağıtıyor. Ama 14 Mayıs’ın akşamından itibaren en büyük başbuğ Kılıçdaroğlu’dur. Birden en büyük bozkurt oldu Kılıçdaroğlu, yetmedi şimdi Malkoçoğlu olmaya niyetlenmiş. Ya senden Bozkurt da olmaz senden başbuğ da olmaz Malkoçoğlu da olmaz.

İki sandık arasında millete verdiği sözleri unutan Kılıçdaroğlu’na güvenilmemesi gerektiğini dile getiren Bozdağ, Kılıçdaroğlu’nun bugüne kadar verip de arkasında durduğu 3 sözünün bulunmadığını söyledi.

“Bizim adımıza hesap yapanları sıfırla çarpıp sıfırlayacağız”

Bekir Bozdağ, 28 Mayıs’taki seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verilen desteğin artarak devam edeceğine inandığını söyleyerek, Türkiye’nin emin ellere emanet edileceğini belirtti.

Yapılan ittifaklara dikkat edilmesini isteyen Bozdağ, şu görüşleri dile getirdi:

Ben şimdi Yeşil Sol Partiye oy verenlere, ben hür irademle oy kullanıyorum, benim hepinize itirazım var diyeceğine ve deme cesareti göstereceğine, o yüzden bizi aldatana satana değil mertçe, netçe ortaya fikirlerini koyan Erdoğan’a ben giderim deyip mesaj vereceğine inanıyorum. Hiç kimse, milletin evlatlarının oylarını cebinde keklik görme hakkı yoktur. Bunlar onu yapıyor. Biz gittik o da gelsin, biz şunu yaptık, o da yapsın. Yahu benim oyum senin cebinde mi? Tıpış tıpış sandığa gideceksiniz diyen bu zihniyete, ben sandığa gönüllü giderim, gönüllü de istediğimi seçerim diyecektir. İstediğimi seçme deme hakkı, bizim insan olmamızın gereğidir, hür olmamızın gereğidir. Biz hürriyetimizi, insanlığımızı çok net bir şekilde dilediğimizi seçerek ortaya koyacağız. Bizim adımıza hesap yapanları sıfırla çarpıp sıfırlayacağız. Yapar mıyız? Yaparız. Ben onun için de herkese diyorum, bir parti rekabeti yok bu seçimde. Milletvekilleri belli oldu, artık partileri Mecliste temsili belli. Bir partiden olan birinin başka bir lidere oy vermesi onun çıkaracağı vekil sayısına bir tesiri yok. Artık renkler Mecliste yerini aldı. Şimdi ‘Türkiye’yi kime emanet edeceğiz?’ sorusunun cevabını beraber vereceğiz. Ve onun için diyorum ki, Türkiye’yi biz gelin ‘Dünya beşten büyüktür.’ deyip dünyaya meydan okuyan Erdoğan’a emanet edelim.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Şanlıurfa’da konuştu

“Siz milleti tehdit ediyorsunuz, milleti korkutuyorsunuz”

Bakan Bekir Bozdağ, son birkaç gündür ekonomik iftiraların yeniden başladığına işaret ederek, konuşmasını şöyle tamamladı:

Pazartesi kıyamet kopacakmış, ya diyorum ki sizin ağababalarınız Türkiye’de kıyameti koparmak için sadece bir gün değil, günlerdir uğraş veriyorlar. Mademki pazartesi kıyamet kopacak, bu kıyameti cuma günü koparsalar da sandıkta millet gidip size oy verse, sizin de lehinize olsa daha iyi olmaz mı? Erdoğan’a oy verirseniz pazartesi ekonomi şöyle olacak, böyle olacak. Cuma günü yapın madem, o kadar eminsiniz iki gün öne çekin. Ekonomi akla takla olsun, vatandaş da sandığa gittiği zaman Kılıçdaroğlu’nu o zaman tercih edebilir. Niye pazartesiyi bekliyorsunuz? Niye salıyı bekliyorsunuz? Bu ekonomiyi akla takla edecek güçler ellerinde öyle imkan varsa öyle kudret varsa size destek mahiyetinde niye bunu cuma ve öncesi yapmıyor? Siz milleti tehdit ediyorsunuz, milleti korkutuyorsunuz. Türkiye’nin ekonomisine darbe vuruyorsunuz. Yalan söylüyor. Türkiye’nin ekonomisi, dıştan-içten gelen her türlü saldırıya karşı dirençli bir ekonomidir. Rusya-Ukrayna savaşı, pandemi, Suriye’deki iç çatışmalar, Irak, Libya, etrafımız yangın yeri gibi dikkat edin. Bütün bunların içerisinde Türkiye’nin ekonomisi Allah’ın izniyle dimdik ayakta. Pahalılıklar, bazı sıkıntılarımız var ama ekonomik bir kriz yok bu ülkede, olmayacaktır. Çünkü bu ekonominin direncini bir dünya bozamadı, yalanlar, iftiraları bozamadı, ayın 28’inden sonra da bu iftiracıların hepsi hizaya geçecek. Bambaşka bir dili Kılıçdaroğlu gibi onlar da kullanacaktır. AB’sinden ABD’sine uluslararası medyanın 14 Mayıs’tan sonra nasıl dil değiştirdiğini hep gördünüz. Ayın 28’inde bu millet Erdoğan dediği zaman Biden’dan Macron’una hepsi tebrik telefonu için kuyruğa girecek.

Adalet Bakanı Bozdağ, daha sonra Hürriyet Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti, taleplerini dinledi.

Bozdağ’a ziyaretleri sırasında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak ve partililer eşlik etti.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu