Siyaset

AKP’li Aydemir: Milletin bölünmesi gayretinde olanlarda aynı safta duran, Atatürk’ün kemiklerini sızlatan bir CHP var

Paylaş:

AKP Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, “Başarıyı çok daha ileri noktalara taşıyacağız. Onlar ne derlerse desinler, ülkemize mesafe aldırmaya devam edeceğiz, terörle mücadeledeki azmimizi ortaya koyacağız. Başarıyı çok daha ileri noktalara taşıyacağız. Özellikle milletin bölünmesi gayretinde olanlarla aynı safta olan bir CHP var. Atatürk’ün kemiklerini sızlatan bir CHP var. Terörle mücadeleye destek veren herkes, partisi ne olursa olsun şu CHP’nin tavrına bakmalı, şu 6’lı ittifakın yaklaşımına bakmalı” dedi. 

“Bu millet kendini zirveye taşıyan Erdoğan’ın ufkundadır”

İktidarın, ülke yararına projelere imza atmayı sürdürürken ‘muhalefetin bu projeleri ve kalkınma faaliyetlerini karalama çalışmalarına devam ettiğini’ belirten Aydemir, “Kalkınmayı durdurmak ve yükselen projeleri yok etmeye ayarlı bir beyinleri var. Ama ne derlerse desinler bu millet kendisini zirvelere taşıyan, doruklara taşıyan liderini buldu. Bundan sonra daha da mesafe alacağız inşallah.” dedi. 

“Eylül ayında, yaklaşık 23 milyar dolarlık bir değere ulaşan ihracat kaydedildi”

Üretim, istihdam ve ihracat eksenli ekonomi modeliyle, Türkiye’de büyüme sürecinin devam ettiğini kaydeden Milletvekili Aydemir, “Eylül ayı ihracat rakamları bütün zamanların en iyi sonucunu verdi. Yaklaşık 23 milyar dolarlık bir değere ulaşan ihracat kaydedildi. Eğer üretim yaparsanız, eğer yatırımı desteklerseniz, eğer istihdam artsın diye bir gayret koyarsanız ardından ihracat geliyor. Ardından büyüme rakamları geliyor. Bundan dolayı iftihar ediyoruz. Sayın Ticaret Bakanımıza da teşekkür ediyoruz” dedi. 

“Muhalefet kara çalma ile uğraşıyor”

Hükümetin, ‘Büyük ve Güçlü Türkiye’ hedefinde eserler ortaya koyduğunu; reform ve yatırımlarla ‘Türkiye yüzyılı’ seferberliğine girdiğini ve muhalefetin ise yapılanlara kara çalma peşinde olduğunu söyleyen Aydemir, şöyle konuştu: 

“Biz bunları yaparken. Muhalefet neyle uğraşıyor? Muhalefet kara çalma ile uğraşıyor. Bakın nevzuhur bir adam çıkmış İHA’larla, SİHA’larla, Akıncılar’la, Kızıl Elma’yla derdi olduğunu ortaya yere koyuyor. Probleminin onlar olduğunu ortaya koyuyor ve Kızıl Elma için, ‘Perşembe pazarından alınacak bir şey’ diyor. Bu kadar ucuz konuşan, ucuz, düşünen, basit düşünen bir yaklaşımları var. Onlar ne derlerse desinler; milli, yerli otomobilimizi karalasınlar. Onlar İHA’ları, SİHA’ları lekelemeye çalışsınlar. Onlar doğalgaz keşfinden dolayı rahatsızlıklarını dile getirsinler. Onlar Akkuyu Nükleer Enerji Santrali’nden dolayı ızdırablarını orta yere koysunlar. Onlar Dünya harikası havalimanımızla uğraşsınlar. Biz ülkemize mesafe aldırmaya devam edeceğiz.

“Atatürk’ün kemiklerini sızlatan bir CHP var”

“Bu masadan bereket gelir mi; bunlar ülke yönetebilirler mi?”

Sayın Bahçeli, Grup Toplantısı’nda çok özel mesajlar verdi. Bu arada ona minnettarlığımızın da altını çiziyorum. İttifak nasıl olur, Sayın cumhurbaşkanımızla beraber Sayın Bahçeli çok berrak bir biçimde ortaya koyuyor. Konuşmalarıyla, tavırlarıyla, tarzlarıyla gittikleri her yerdeki yaklaşımlarıyla. Sayın Bahçeli’ye teşekkür ediyoruz.

Sayın Bahçeli, ‘Gittiğimiz her yerde, en ücra noktada bile sonuna kadar adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır diyeceğiz’ dedi. Biz işte böyleyiz. Biz karşı taraf ne yapıyor? Sayın Bahçeli’nin düştüğü kayıt var altılı masayla ilgili. ‘Masanın üstünde birbirlerine gülüyorlar ama alttan tekme atıyorlar birbirlerine’. Bu masadan bereket gelir mi? Bunlar ülke yönetebilirler mi? 

“Altılı masayı biliyoruz; biri sağa biri sola çekiyor”

Sayın Kılıçdaroğlu, ‘Aday edeceğimiz Cumhurbaşkanı kendi ihtiyarı ile davranmayacak’, diyor. ‘Onu bu masada bulunanlar bu altılı masada bulunanlar şekillendirecekler, ona direktifleri bu altılı masa verecek ve o ona göre yönetecek’ diyor. Böyle bir yönetim tarzı olabilir mi, yani bu Cumhurbaşkanı seçilse bile bu ülkeyi yönetebilir mi? O altılı masayı biliyoruz. Biri sağa biri sola çekiyor. Öyle değil mi? Zaten meclise yansıyan tavırları var. Tezkerelerde birisi ret verirken öbür evet diyor. Peki o Cumhurbaşkanı nasıl bir yaklaşım sergileyecek? Hasılı bunlar dalga geçiyorlar, milletle. Ama milletimizin reseptörleri de o kadar açık, o kadar belirgin ki, bu olanı biteni çok net bir biçimde görüyor. 

“Cumhurbaşkanımız milletimizin yüreğinde”

Dikkat edin, birkaç isimle uğraşıyorlar? Selçuk Bayraktar ile uğraşıyorlar, dertleri Selçuk Bayraktar, niye Selçuk Bayraktar? Çünkü bu milletin evlatlarının şehit olmasının önüne geçti Selçuk Bayraktar. Çünkü bu millet için yeni bir ufuk ortaya koydu. Ve bu milletin neler yapabileceğini, teröristleri inlerine tıkmanın nasıl gerçekleşebileceğini hayata yansıttı. Bir başkası İçişleri bakanımız Süleyman Soylu. Bu mücadelede, terörle mücadelede öylesine sabitkadem duruşu var ki ondan rahatsız oldular. Cumhurbaşkanımızın her halinden rahatsızlar. Sadece onlar mı? Bütün Türkiye düşmanları, milletimize düşman olan herkesim sayın cumhurbaşkanımızdan rahatsız. Ama millet tam tersi yüreğine almış, yüreğine raptetmiş Sayın Cumhurbaşkanımızı.” (İHA) 

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu