Spor

Ankara Keçiörengücü takım kaptanı Aykut Çeviker’in Süper Lig’e inancı tam

Paylaş:

ANKARA (AA) – Takım kaptanı Aykut Çeviker, AA muhabirine yaptığı açıklamada, gençlerden kurulu bir takım olduklarını için şanslı olduklarını söyledi.

İlk yarı iyi bir hava yakaladıklarını ve bunu ikinci yarıda da sürdürmek istediklerini anlatan Aykut, “Gençlerden kurulu bir takımız. İlk yarı iyi bir hava yakaladık ve iyi bir konuma geldik. Bizim en büyük avantajımızı bence şu; çoğu arkadaşımızın hala çok büyük hayalleri var. O doğrultuda adım atıyoruz. Biz de takımın ağabeyleri olarak hem saha içinde hem dışında destek olmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

“Formda olduğum sürece futbola devam edeceğim”

Aykut Çeviker, daha önce Süper Lig’de oynadığını hatırlatarak, tekrar çıkmaları durumunda bu heyecanı genç futbolcularla yeniden yaşayacakları aktardı.

Futbola Gençlerbirliği’nde başladığını anımsatan Aykut, şunları kaydetti:

“Daha sonra Kastamonuspor, Hacettepe, Bucaspor, Balıkesir ve uzun yıllar Akhisarspor’da oynadım. Tuzlaspor’da oynarken buraya Ankara Keçiörengücü’ne geldim. 15 yıl aradan sonra Ankara’ya dönmüş oldum. Ben Ankaralıyım zaten, ailem de burada. O açıdan mutluyum. Olgun bir yaştayız ama gidebildiğim kadar futbola devam edeceğim. Daha önce Süper Lig’de oynadım. 4 büyüklerde oynamak, orada oynamış biri olarak şu an çok gerçekçi olmaz. Hedefim daha çok genç kardeşlerimle Süper Lig’e çıkmak ve orada tutunmak.”

“Taraftarımızı iç saha maçlarımıza, tribünlere bekliyoruz”

Keçiören ilçesinin Ankara ve Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olduğuna dikkati çeken Aykut, taraftar desteğine ihtiyaç duyduklarını söyledi.

Taraftarlara çağrıda bulunan tecrübeli oyuncu, “Bütün taraftarlarımızı stada bekliyoruz. En azından iç saha maçlarında rakiplerimizin deplasmana geldiğini onlara hissettirmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ligin ikinci yarısında kulübün teknik direktör değişikliğine gittiğini aktaran Aykut, sözlerini şöyle tamamladı:

“Taner Taşkın hocadan sonra Ahmet Cingöz hoca ile devam ediyoruz. Ahmet hoca kulüpte daha önce görev yaptığı için bildiğimiz biri. O açıdan rahatız. Yolu bahtı açık olsun. İlk deneyimi onun da. İnşallah daha çok maç kazanıp onun da adına güzel işler çıkarırız. Özetle ilk yarı yakaladığımız havayı devam ettirmek istiyoruz. Umarım ikinci yarıda da aynı şekilde devam ederiz. Ligde ne kadar yukarda kalırsak, Ankara Keçiörengücü’nün ne kadar adı duyulursa biz o kadar mutlu oluruz. Bunun için elimizden geleni yapacağız.”

Spor Toto 1. Lig’de çıktığı 20 maçta 36 puan alan Ankara Keçiörengücü, 3’üncü sırada yer alıyor. Ankara temsilcisi, Spor Toto 1. Lig’in 22. haftasında 29 Ocak Pazar günü Altay’ı konuk edecek.

Muhabir: Fatih Gazioğlu

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu