Yaşam

Astrolojiden bugün 5 burcu müjde var. Sizin burcunuz da günün şanslıları arasında yer alıyor mu?

Paylaş:

19 Eylül 2023 günlük burç yorumları herkesin gününü planlamasına yardımcı oluyor. Peki, burçlar bugün için hangi mesajı veriyor? 19 Eylül’de Boğa burcu ilişkileriyle gündemde, Akrep burcu için yeni başlangıç olabilir. Yengeç burcuna sürpriz var. İşte 19 Eylül burç yorumları…

Astrolojide neler olduğunu merak edenler 19 Eylül 2023 günlük burç yorumlarını okuyor. Peki, burçlarda bugün neler var? Astrolog Özlem Recep’in 12 burç için ayrı mesajı var. Astrolojinin Yengeç, Oğlak, Kova, Terazi burcu için müjdesi var. Günlük burç yorumlarındaki mesajlar gününüzü planlamanıza yardımcı olabilir. İşte 19 Eylül Salı burç yorumları…

19 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç: Sevgili Koç Burcu, maddi anlamda borçlanmalara dikkat etmelisin. Bazı sırlar gün yüzüne çıkıyor.

Boğa: Sevgili Boğa Burcu, ilişkilerinde geçmişe dair ne varsa ortadayken alacağın karar oldukça önemli olacak.

İkizler: Sevgili İkizler burcu, iş başlangıçları ve toplantılar gün içerisinde gündemde olacak. Sağlığını önemsemelisin.

Yengeç: Sevgili Yengeç Burcu, aşk hayatın hareketleniyor. Kalbin boş ise o gün bu gün sürprizlere kendini hazırla.

Aslan: Sevgili Aslan burcu, ailenin içindeki problemler seni üzüyor olabilir. Geçmişi geçmişte bırakmak ve yola devam etmek önemli.

Başak: Sevgili Başak Burcu, kısa yolculuklar ve toplantılar yapacağın önemli bir gün. Duyacaklarına hazırlıklı ol.

Terazi: Sevgili Terazi burcu, maddi kaynakların artıyor. Ruhunu mutlu eden şeyler ve hediyeler seninle.

Akrep: Sevgili Akrep Burcu, gün içerisinde biraz yorgun hissedebilirsin. Yeni başlangıçlar istiyorsan doğru zaman şimdi.

Yay: Sevgili Yay burcu, sezgilerinin aktifleşeceği ve kalbini dinlemen gereken bir gün. İşaretler kaçırma.

Oğlak: Sevgili Oğlak burcu, kalabalık davet ve organizasyonların içerisinden geçebilirsin. Bugün hayal kurmalısın, gerçekleşmesi belki de an meselesidir.

Kova: Sevgili Kova Burcu, iş hayatında atacağın adımlar yerine bulacak. İsminden bahsettireceksin.

Balık: Sevgili Balık burcu, yurt dışı plan ve projeler, eğitim ve hukuksal konular gündemde. Gökyüzünü arkana alarak ilerleyeceğin her konuda fırsatların sana yağdığının tadını çıkarmalısın.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu