AktüelGüncelTürkiye

Babacan: İktidar, gücünü, hukuksuzluklarla muhafaza etmeye çalışıyor.

Paylaş:

Babacan: İktidar, gücünü, hukuksuzluklarla muhafaza etmeye çalışıyor.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, sosyal medyadan gerçekleştirdiği canlı yayınla gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Türkiye’nin çok sıkıntılı bir dönemden geçtiğini dile getiren Babacan, “Öte yandan, ülkemizin hiçbir sorununa çözüm üretemeyen bugünkü iktidar mesaisini maalesef boş laflarla, ithamlarla, iftiralarla, ağır hakaretlerle ve kavgayla geçiriyor. Milletimizi böyle yöntemlerle oyalayabileceğini sanıyor bugünkü iktidar. Gördüğümüz bu tablo, ülkeyi yönetenlerin tamamen aciz kaldıklarının en net göstergesi aslında. İktidardakiler, bu memleketin kaynaklarını bir kibrit çakıp yakarcasına tükettikleri yetmiyormuş gibi şimdi de kalan kıt kaynakları troll ordularıyla sosyal medyada bizlere hakaret etmeye harcıyor” şeklinde konuştu.

“Tüm bunlar yetmezmiş gibi iktidar ve küçük ortağı, şaibeli ilişkiler içinde bulundukları illegal yapılardan bile medet ummakta” ifadelerini kullanan Babacan, “Ülkemiz hızla 1990’lı yılların karanlığına döndürülüyor. Biz çözümü konuştukça da dengesi bozulan iktidar mensupları iftiralara, hakaretlere başvuruyorlar. Bunlar yetmezmiş gibi bir de himaye ettikleri çetelerle bizi tehdit etmeye kalkıyorlar” dedi.

İktidara seslenen Babacan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Hiçbir tehdit bizi durdurmaz. Korkmuyoruz, korkmayacağız. Elinizden geleni ardınıza koymayın. Biz bu milleti sizin kötü yönetiminizden kurtarmaya kararlıyız. Bunun için de tertemiz ekibimizle birlikte DEVA Partisi’ni kurduk. Hep beraber bunları aşacağız. Ülkemizi huzura, barışa, berekete ulaştıracağız. Bugünkü iktidar, gücünü, hukuksuzluklarla muhafaza etmeye çalışıyor. Biz ise gücümüzü, haklılığımızdan ve milletimizden alıyoruz.”

NE OLMUŞTU?

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan’ın bir televizyon programında, “Bir suç örgütünün lideri özel bir kanuni düzenlemeyle hükümetin küçük ortağı tarafından alenen desteklenerek özel bir kanuni düzenlemeyle serbest bırakıldı” ifadelerini kullanmasının ardından, organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Alaattin Çakıcı’nın oğlu Ali Çakıcı, Babacan’a yönelik tehdit ve hakaret dolu açıklamalarda bulunmuştu.

PARS HADJIN YILAN KOVUCU

Hadjin konsantre Yılan Kovucu 100cc/5lt suya seyreltilerek ilaçlama pompası ile yılanın gelmesi istenmeyen bölgelere uygulama yapılır.İklim koşullarına göre 25-35 gün etkisini korur. Yılan, kertenkele, köstebek, akrep gibi sürüngen ve haşeratlara karşı kovucu etkisi vardır. Bölgeden uzak durmasını sağlar.

Kullanımı:Hadjin konsantre yılan kovucu su ile karıştırılarak kullanılır.Bu karışım yılan, kertenkele, akrep vs yaklaşması istenmeyen bölgenin çevresine ilaçlama pompası ya da spreyle uygulanarak bir hat oluşturulur.

Yılan için; 100cc Hadjin/1lt su

Kertenkele için; 100cc Hadjin/5lt su

Akrep için; 100cc Hadjin/2lt su

 

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-0216 4426626

0552 3307100-0552 3308100

www.kimyadeposu.com

Kimyadeposu.com

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları , Seramik-Hamur Tutkalı,Çiçek Tutkalı,Mücellit Tutkalı,Panç Tutkalı,Taş ve Boncuk Tutkalı,Kumaş-Aplike ve Keçe Tutkalı

Transfer Dekopaj Tutkalı,İp ve Dantel Sertleştirme Tutkalı,Ahşap Montaj Tutkalı

Hobi Tutkalı,Puzzle Tutkalı ,Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,parspet hayvan bakım ve yara tozu,badimon yara tozu,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür,bit-pire kovucu,nangrafi,nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu