GüncelGündem

Bakan Tunç: Taarruzla ilgili 34 kişi gözaltına alındı

Paylaş:

İstanbul’da, Çağlayan Adliyesi önünde silahlı hücum düzenlendi. C Kapısı önündeki olayda üçü polis, altı kişi yaralandı. Adliyeye giriş çıkışlar kapatılırken biri bayan biri erkek iki DHKP-C’li terörist meyyit olarak ele geçirildi. Bir terörist de yaralı olarak yakalandı.

Terör akınıyla ilgili Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, açıklamada bulundu. Hücum sonrası 5 savcının soruşturma kapsamında görevlendirildiğini vurgulayan Tunç, kelamlarını şöyle sürdürdü;

*Bugün saat 11.32 sıralarında Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayı’na bir terör saldırısı teşebbüsü oldu. Teröristleri lanetliyorum. Adliye çalışanlarımıza, yargı topluluğumuza ve milletimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Adalet Sarayı’nın evvel D kapısından girmek isteyen 2 terörist, orada polislerin GBT denetimi sırasında terörist oldukları anlaşılınca polislerden kaçmak istiyorlar.

*D kapısından kaçarak C kapısına geliyor. C kapısında polislerimizle girilen çatışma sonucunda iki terörist etkisiz hale getiriliyor. O çatışma sırasında 4 vatandaşımız da yaralanıyor. Vatandaşlarımızdan birisi hastaneye kaldırılmıştı, hastanede vefat etti.

3 POLİSİMİZ YARALANDI

*3 polisimiz bu çatışmada yaralanıyor. Yaralı polis ve vatandaşlarımızın sıhhat durumları düzgün, tedavi altına alınmış durumdalar. Acil şifalar diliyorum. Vefat eden vatandaşımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Burada kahraman polisimiz, güvenlikte bekleyen, adliye kapısında bekleyen güvenlik güçlerimizin bilhassa kahramanlığıyla ve dikkatli davranmasıyla hain terör saldırısı bir faciaya neden olmadı.

*Daha evvel de Çağlayan’da bir terör teşebbüsü olmuştu, savcımız Selim Kiraz odasında şehit edilmişti. Bugün de tahminen hain emellerini gerçekleştirmek isteyen teröristler, kapıdan girmek isterken kahraman polisimiz tarafından etkisiz hale getirildiler.

*Terörün her türlüsü ile uğraş etmeye devam edeceğiz. Bir sefer daha milletimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız ve İçişleri Bakanımız olayı takip ettiler, geçmiş olsun dileklerini devam etti. İsimli soruşturma tüm ayrıntılarıyla devam ediyor. Bir başsavcı vekilimiz ve 5 savcımız görevlendirildi. Çeşitli gözaltılar var, isimli soruşturma sürmeye devam edecek.

*Şu anda 34 gözaltı var. Tüm ayrıntılarıyla soruşturma, 5 cumhuriyet savcımız bir başsavcı vekilimizin uyumunda devam ediyor.

*3 polisimiz yaralandı, 4 vatandaşımız yaralanmıştı, birisi hastanede vefat etti. Başka 3 vatandaşımızın hastanede sıhhat durumu âlâ. Bir bayan vatandaşımız hayatını kaybetti, Allah’tan rahmet diliyorum.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu