Barbaros Şansal’a KKTC’de ayar verdiler/video

Dolar krizi çıktığından beri  dolarları yelpaze gibi yaparak milletle alay eden, Türkiye’ye KKTC’ye millete ve Cumhurbaşkanı’na hakaret etmekte hiçbir sıkıntı görmediği için vatandaşların tepki gösterdiği terzi yamağı Barbaros Şansal, tatil için gittiği Kıbrıs’ta neye uğradığını şaşırdı.

[KGVID]https://jurnalci.com/wp-content/uploads/2018/09/Barbaros-Şansala-KKTCde-sözlü-taciz-.mp4[/KGVID]

KKTC’de bir kafe restorana giden Şansal, burada Milliyetçi Demokrasi Partisi (MDP) Genel Başkanı Buray Büsküvütçüile karşılaştı. Büsküvütçü ile yanındaki bir kişi Şansal’a sert tepki gösterdi.

Büsküvütçü ve yanındaki kişi, “Kıbrıs’a git Türkiye’ye söv. Güney Kıbrıs’a git bize işgalci de. sonra da utanmadan gel. Nasıl bir yüz var sende? Nasıl bir insan, nasıl bir karaktersin lan sen? Hangi karakterle geldin. Hangi yüzle geldin Kuzey Kıbrıs’a etmediğin hakaret kalmadı.” dedi.

Sosyal medyadan Türkiye’ye ve kutsallarına saldırmaktan, hakaret etmekten çekinmeyen Şansal bu tepki karşısında sus pus kaldı.

Kafe sahiplerinin engelleme çalışmaları üzerine Şansal’a tepki gösteren vatandaşlar, “Sizi rahatsız etmedi mi bunun Kıbrıs Türkü’ne ettiği hakaretler” diye sordu.

Sonra da “Sosyal medyadan küfrettiğin KKTC’de ne işin var?” diye Şansal’a tepkilerini sürdürdü.

Terzi yamağı Şansal bu soru karşısında da dut yemiş bülbül gibi sessiz kalmaya devam etti.

Bu anlar, restorandaki müşteri tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

‘Türk milletini ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni alenen aşağılama’ suçundan 6 ay 20 gün hapis cezasına çarptırılan Barbaros Şansal’ın cezası onanmıştı.

Jurnalci.com