GüncelGündem

Bayan cinayeti davasında baba isyan etti: Adamı tosun üzere beslemişler

Paylaş:

Geçen yıl Gebze’de yabancı asıllı Muhammed Atikullah tarafından atağa uğrayarak hayatını kaybeden Ayşegül Aydın davasında aile, sanığın savunmasına reaksiyon gösterdi. Baba Metin Aydın, “Adamı tosun üzere beslemişler. Adamın rahatı yerinde” dedi.

Geçen yıl Kocaeli Gebze’de yabancı asıllı Muhammed Atikullah’ın saldırısına uğrayan ve hayatını kaybeden Ayşegül Aydın ile ilgili davanın duruşması bugün görüldü.

Gebze 2. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmada sanık Atikullah, suçlamaları reddetti. Savunmaların akabinde duruşma 9 Aralık’a ertelendi.

BABA AYDIN: ADAMIN RAHATI YERİNDE

Duruşmanın akabinde Ayşegül Aydın’ın babası Metin Aydın, reaksiyon göstererek “Hayallerim bitmiş benim. İnsanların içerisinde robot üzere dolaşan bir insan haline gelmişim. Çok zoruma gitti. Onun manzarasını gördüm. Saçlarını boyamış, en marka tişörtleri giymiş. Adamı tosun üzere beslemişler. Adamın rahatı yerinde” dedi.

AİLE, SANIĞIN AÇIKLAMASINA İSYAN ETTİ

Duruşma salonunda da tartışma çıktı. Sanık Muhammed Atikullah’ın rahat hallerine reaksiyon gösteren Ayşegül Aydın’ın ağabeyi ile tercüman ortasında arbede çıktı.

Davayı takip eden Bayan Cinayetlerini Durduracağız Platformu’ndan avukat Pınar Berfin Çoban ise şunları söyledi:

“Tercüman bulmak için uzun uğraşlar verildi. Daha kimlik tespitleri yapılmıştı ki sanığın ‘Ben öldürmedim, düştü’ üzere bir beyanı oldu. Tercüman bunu çeviri ettiği anda abi dayanamayarak tercümana saldırdı. Akın esnasında çabucak Aydın’ın avukatları da olaya müdahale etti. Polis eşliğinde ağabeyi çıkarıldı. Lakin tercüman yaralandığı için duruşmaya devam edilemedi. Duruşma şimdilik 9 Aralık tarihine ertelendi. Umarım bayan cinayetlerinin durdurulması ismine örnek bir karar çıkar, bayan cinayetleri son bulur.”

Paylaş:

PAROX CAM ÇİZİK GİDERME TOZU

Parox  oto camına nasıl uygulanır?

Parox’un cama uygulanması, boya üzerinde yaptığımız polisaj uygulamaları ile büyük benzerlikler gösteriyor. İkisi arasındaki temel fark, malzemelerin sertlik farkı. Boyalı yüzey cama oranla çok yumuşak. Cam çok sert bir malzeme olduğu için boyaya oranla daha yüksek devir/baskı/süre gerekiyor sonuç alabilmek için...

Parox  uygulamasına geçmeden önce, uygulama yapacağınız camı çok iyi yıkayın, kil uygulayın, cam üzerinde ne kadar boya, reçine, pislik vb. varsa temizleyin. Bu sayede camınızın durumunu daha 
net bir şekilde görebileceksiniz.

Parox un Hazırlanması

Parox toz halinde bir malzeme. Bunu camınızda kullanılabilir hale getirmek için sulandırmanız gerekiyor. Bunun için küçük bir şişeye yaklaşık 50 gr. kadar toz seryum dökün ve azar azar su ekleyip karıştırın/çalkalayın.

Kıvamının ne çok kuru, ne de çok sıvı olması gerekiyor.

Camınızın durumuna göre 50-150 gr. civarında parox

 yeterli olacaktır

Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com-www.nanotozlar.com-www.claypacks.com,www.potasyumsilikat.net

www.netyerim.net,www.dmrsuren.com,www.magnezyumoksit.com,www.nanomikron.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu