GündemMagazin

Big Brother’a Kim Geri Döndü?

Paylaş:

Big Brother Yarışmasında, Eve; kim geri döndü?

‘Big Brother Türkiye’nin 7 Şubat Pazar akşamı ekrana gelecek 10. Hafta finalinde, ‘Eve dönüş’ heyecanı yaşandı. Gecenin sonunda ise, Cuma günü (5 Şubat) sona eren izleyici oylamasının sonuçları açıklanan ve daha önce ‘Big Brother Türkiye’ evine veda eden 9 isimden en az biri eve geri gelmiş oldu. Peki Big Brother Türkiye evine kim geri döndü?

Big Brother Türkiye 10. hafta finalinde eve kimin geri döneceği SMS seyirci oylaması sonucu belli olacak. SMS oylaması 5 Şubat Cuma günü saat 16:00'da sona erdi.

Yapımcılığını dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında star’da ekrana gelen ‘Big Brother Türkiye’ evinde daha önce evden ayrılanlardan en az biri izleyicinin verdiği oy ile pazar akşamı eve dönmüş oldu.

ELEME YERİNE EVE DÖNME

‘Big Brother Türkiye’nin 10. Hafta Finali’nde evde eleme olmayacak. Aksine, daha önce elenen 9 isim arasından bir veya daha fazla kişi eve geri dönecek. Bu durumdan habersiz olan ev halkı, hafta boyunca pazar akşamı sanki eleme olacakmış gibi günlük yaşantılarına devam etti.

Eleme listesindeki Onur, Sinan, Hüseyin ve Arsel, isimlerini eleme listesinden çıkarabilmek için son şansları olduğunu düşündükleri, ‘dokunulmazlık görevi’ için  ‘Arena’ya çıktı. Evde, tüm bu yaşananlar ve daha fazlası, pazar akşamı,  ‘Big Brother Türkiye-Haftanın Finali’nde ekrana gelecek.

İZLEYİCİLER BU KEZ, EVİN KAPILARINI AÇTI

İzleyiciler, daha önce eve veda eden; Alphan, Çağla, Demir, Emrah, Funda, gülşen, Seda, Tuğra ve Yasin arasından eve dönmesini istediklerinin ismini, BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonlarından 5 Şubat Cuma günü saat 16.00’ya kadar 6400’a gönderip, adaylarını desteklediler. Gecenin sonunda sonuçlar açıklanacak ve eve kim ya da kimlerin geri döneceği belli olacak.

Yayın Günü: 7 Şubat Pazar
Yayın Saati: 22.00

 

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu