Siyaset

CHP Mersin Milletvekilleri Mezitli’deki terör saldırısını TBMM’den lanetledi

Paylaş:

ANKARA (İGFA) – CHP’li Başarır, CHP Milletvekilleri Alpay Antmen ve Cengiz Gökçel ile Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, Mersin Mezitli’de polisevine düzenlenen terör saldırısını lanetledi.

Terör saldırısının ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Mersin’e geldiğini anımsatan Başarır, “Eğer Soylu Mersin’e gelmeseydi, emniyeti, adliyeyi, yargıyı kendi haline bıraksaydı, bu olay çözülmüş ve en sağlıklı bilgileri biz validen, emniyet müdüründen ve başsavcıdan almış olacaktık. Olayı çözmekten öte partimize leke sürmek için Mersin’e gelen bir İçişleri Bakanı, tüm ülkeyi üzmüştür.” ifadesini kullandı.

Başarır, Mersin’de terör örgütü PKK/KCK soruşturması kapsamında gözaltına alınan Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı’nın tutuklandığını, bu kişinin kayyum atanan Akdeniz Belediyesi’nde bir yıl başkan yardımcılığı görevinde bulunduğunu söyledi. Başarır, “Senin tutukladığın o adam, senin atadığın belediye başkanının yardımcılığını yaptı. Mersin’de bir tek terör örgütüyle iltisaklı işçi alınmamıştır. Bir tane terörle iltisaklı işçi çalışmamaktadır.” görüşünü savundu.

CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel ise belediyelere işçi alınırken savcılıktan adli sicil kaydı istendiğini, güvenlik soruşturması yapıldığını ifade ederek, “Bu iki kurumun da bağlı olduğu bakanlık, İçişleri ve Adalet Bakanlığı. Eğer teröristler belediyede işe başlatmışsa bunun sorumlusu Sayın Vahap Seçer değil, sizsiniz.” diye konuştu.

CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen ise Mersin’in barış kenti olduğunu, Mersin’de terörle iltisaklı kimsenin bulunmadığını dile getirerek, “Mersin Büyükşehir Belediyesinde terörle iltisaklı olduğu iddia edilen hiç kimse olamaz. Varsa öyle biri, kesinleşmiş mahkeme kararını getirsinler. Yoksa ben onları müfteri olarak ilan ederim” ifadesini kullandı.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu