GüncelGündem

CHP’li Balaban MHP’li ismin ‘Öcalan ve AKP’ sözlerini hatırlattı: ‘Siyasi döneklikle halkın yüzüne nasıl bakıyorsunuz?’

Paylaş:

MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay’ın önceki gün MHP Manisa İl Başkanlığı’nda ulusal ve yerel basın mensuplarıyla yaptığı toplantıda; altılı masa hakkında yaptığı “Türk seçmeni yuvarlak ve gevşeklere itibar etmez. Bunların en belirgin özellikleri bu. Yuvarlak bir ittifak, gevşek bir ittifak. Hem gevşeksiniz hem yuvarlaksınız, millet sizin neyinize itibar etsin” açıklaması tepki çekti. 

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, Akçay’ın sözlerini ‘siyasi nezakete uymayan ve siyasi nezaketi ayaklar altına alan bir açıklama’ olarak değerlendirdi. 

“BAHÇELİ, HER TÜRLÜ MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLAR ALTINA ALAN BİR ERDOĞAN İLE KOL KOLA YÜRÜYOR” 

“Bizler, bu tür siyasetin seviyesini düşürücü açıklamalara karşı, onların tarzında bir açıklama yapmayacağız ama şunu açıklıkla belirtmek istiyorum” diyen Balaban, sözlerini şöyle sürdürdü: 

“MHP Lideri Devlet Bahçeli ve Erkan Akçay’ın siyasi tutarsızlıkları, siyasi çelişkileri ve en önemlisi siyasi dönekliklerin üzerinde durmak istiyorum. MHP Lideri Devlet Bahçeli, Recep Tayyip Erdoğan’a ‘17- 25 Erdoğan’ ve ‘Tekeden süt çıkmaz, suda ateş yanmaz. Erdoğan’dan cumhurbaşkanı olmaz’ diyordu. Erdoğan’ı ve AKP’yi Haliç’te, 40 defa yıkayacağını söylüyordu. Bugün gelinen noktada ise Devlet Bahçeli her türlü milliyetçiliği ayaklar altına alan bir Erdoğan ile kol kola yürüyor. Erkan Akçay da Manisa’da şunu söylüyordu; ‘Öcalan emreder, AKP yapar’ diyordu. Ben şimdi Erkan Akçay’a soruyorum: Bu siyasi tutarsızlıkla, bu siyasi çelişkilerle, bu siyasi döneklikle halkın yüzüne nasıl bakıyorsunuz, nasıl bakacaksınız, nasıl halktan oy isteyeceksiniz? Bizler her şeyin farkındayız.” 

“HALKIMIZ HESABINI SANDIKTA SORACAK” 

MHP’nin her gün Manisa’da erimekte olduğunu söyleyen Balaban, şöyle dedi:

“Milliyetçi Hareket Partisi, 2023’te yapılacak seçimlerde Manisa’dan milletvekili dahi çıkartamayacak. Yapılan bu yanlış politikaların hesabını halkımız hem Erkan Akçay’a hem de MHP’ye sandıkta gerekli cevabı vererek soracak. Abesle iştigal bir açıklama yapmıştır. Bırakın bir grup başkanvekiline, sıradan insana yakışmayan bu açıklamalara karşı da cevabını bizden ve muhalefet partilerinden, Erkan Akçay almıştır.” 

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu