GüncelGündem

CHP’li Başarır, Bakan Soylu’ya seslendi: Şehit çocuklarının gözlerine bakarak yalan söyledin be adam!

Paylaş:

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, katıldığı canlı yayında Mersin saldırısı sırasında şehit olan polisin çocukları hakkında konuşurken sesi titredi, gözleri doldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslenen Başarır, “Şehit tabutunun önüne çıktın, o iki çocuğun gözlerinin içine bakarak yalan söyledin be adam ya!” dedi.

CHP’li Başarır, Halk TV’de ‘Sansürsüz’ programının konuğu oldu. Gazeteci Barış Pehlivan’ın Mersin saldırısını gerçekleştirenlerin ismini İçişleri Bakanlığı tarafından henüz açıklamadığı sorusuna Başarır, Bakan Soylu’nun iki kişiye borcu olduğu ileri sürerek şehit polis Sedat Gezer’in çocukları ile arasında geçen konuşmasını anlattı.

Bakan Soylu’nun dokuz yaşındaki Ahmet Yağız ile Melis Doğa’ya borcu olduğunu söyledi. Başarır Bakan Soylu’ya, “Sen tabutun önüne çıkıp iki çocuğa yalan söyledin be adam!” diye sitem etti. Başarır, çocuklar ile arasında geçen muhabbeti anlatırken sesinin titrediği ve gözlerinin dolduğu göründü.

Başarır o anları şöyle anlattı:

“Ben o çocuğu gördüm. Unutmak istiyorum dedi. Ben bunu yaşayamıyorum dedi, bana sarıldı. O iki çocukla ben bir saat zaman geçirdim”

 

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu