Çıplak sahneleri +18 sitede

Geçmişte rol aldığı filmlerdeki müstehcen sahneler başına bela oldu. Yıldız Savaşları (Star Wars) film serisinin konu itibariyle tamamlayıcısı niteliğindeki ‘Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi’ gösterime girdikten sonra Felicity Jones’in çıplak sahneleri +18 siteye yüklendi ve kısa sürede yüz bine yakın izlenme oranına ulaştı.

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi filminin başrol oyuncusu Felicity Jones’un 2011 yılında rol aldığı romantik komedi türündeki ‘Chalet Girl’ filmindeki müstehcen sahneleri bir +18 web sitesine yüklendi.

33 yaşındaki İngiliz aktrisin çırılçıplak bir jakuzide ve kar üzerinde çıplak halde yer aldığı görüntüler kısa sürede yüz bine yakın izlenme oranına ulaştı.

Jones’un rol arkadaşıyla birlikte olduğu sahne ve 2003 yılında rol aldığı ‘Servants’ adlı bir televizyon dizisindeki üstsüz sahneleri de siteye yüklenen videoda yer aldı.

Jones’a yakın bir kaynak: “Felicity, açık seçik görüntülerinin yayınlanması karşısında dehşete düşerdi. Ne yazık ki internetin bu kadar yaygın olduğu günümüzde bunlar artık olağan şeyler. Çocukların ve insanların bir tıkla izleyebileceği bu şok edici görüntüler çok utandırıcı” ifadesini kullandı.

Gösterime girdiği ilk dört gündeki gişe hasılatı 290 milyon doları bulan ‘Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi’ filmi ‘Yıldız Savaşları’ serisine dahil edilmese de konu itibariyle ‘Ölüm Yıldızı’ savaş gemisinin planlarının çalınmasını anlattığı için ünlü serinin tamamlayıcısı bir senaryo ile sinemaseverlerin karşısına çıktı. Felicity Jones, başrolünde oynadığı ‘Rogue One’ filmiyle adını Hollywood’un en çok kazanan ‘A-Listesi’ oyuncularının arasına yazdırmaya gayret ediyor.