Spor

Dead Space Remake Oynanış Fragmanı 4 Ekim’de Gösterilecek

Paylaş:

Dead Space Remake geliştiricisi Motive’in Twitter‘da paylaştığı şifreli ileti çözüldü, yeni fragmanını 4 Ekim’de göreceğiz.

27 Eylül’de Dead Space Remake geliştiricisi Motive, Twitter üzerinden “Make us whole.” yazısı ile kriptik bildiri içeren bir fotoğraf paylaştı. Serinin ikonik kelamlarından biri ile paylaşılan bu şifre hayranların ilgisini süratlice çekti. Kısa bir müddet içerisinde bu şifrenin altında saklanan görüntü bulundu ve görüntüde Dead Space serisinin ana düşmanları Necromorphlar ve baş karakter Isaac Clarke’ı görebiliyoruz. Daha da kıymetlisi görüntü 4 Ekim’de yeni bir oynanış fragmanının yayınlanacağını belirtiyor.

GTA 6 İmajları Olduğu Argüman Edilen Sızıntılar İnternete Düştü!

Hayranlar tıpkı vakitte bu şifreli bildirilere bağlı bir Instagram hesabı da buldu. Hesapta birbirine bağlanmış toplam 12 düzey bulunuyor, ve Twitter üzerinden paylaşılan kriptik bildirinin çözülmesi ile 1. düzeyin kilidinin açıldığını görüyoruz. Bu da demek oluyor ki Motive’in hayranlarının çözmesi için paylaşacağı 11 şifre daha var. Oyun dünyasında uzun müddettir hasret kaldığımız “şifreli paylaşımlar ile bilgilendirme yapma” akımının geri döndüğünü görmek de nitekim sevindirici.

Bunun üstüne geçtiğimiz günlerde Motive, resmi siteleri üzerinden oyunun gelişim etabında neleri hedeflediklerini anlatan uzunca bir yazı paylaşıldı. Yazıya nazaran hedeflenen şey oyunun öykü ve işleyişi olarak özgüne yakın hissettirmesi, lakin yeni oyunlar, sinemalar, hatta çizgi romanlar ile devasa bir hal almış bu dünyaya atıfları da içeren yeniliklerin olacağı yönünde.

Dead Space Remake birinci gösterildiğinde “Remake” sözü hayranlarını biraz korkutmuştu, zira “Remake”, “Remastered”a nazaran daha büyük değişiklikleri kapsayan bir terim. Lakin paylaşılan yazı hayranların bu korkusunu söndürmeyi başarmış üzere duruyor.

Kaynak: SaveButonu / Gamegar

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu