GüncelGündem

DEVA Partili Mehmet Emin Ekmen: Ali Babacan, Kılıçdaroğlu’nun adını masaya önermedi

Paylaş:

Enson kanalında yepyeni içerikleri izleyicilerle buluşturuyor.

Son olarak gündemin nabzını yoklayan program, gazeteci Taha Hüseyin Karagöz’ün sunumuyla başladı.

Hafta içi her gün saat 12.00’da başlayan ‘Taha Hüseyin Karagöz Yayında’ programı, ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyor.

DEVA Partili Emin Ekmen Ensonhaber yayınında

Konuklarıyla, Türkiye’deki ve dünyadaki gelişmeleri ele alan Karagöz’ün bugünkü konuğu DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emin Ekmen oldu.

Ekmen, 14-28 Mayıs tarihlerinde yapılan Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin yankılarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

sonuçlarının ardından muhalefet cephesinde parti liderleri adeta birbirine girdi.

Akşener’in açıklamalarını eleştirdi

Öyle ki, ittifak dağıldı kozlar paylaşılmaya başlandı. Açıklamalarıyla tansiyonu yükselten isim ise Meral Akşener oldu.

Emin Ekmen de bugünkü yayında, Akşener’in dün yapmış olduğu açıklamaları eleştirdi.

Karagöz Ekmen’e, “Kemal Bey’in belirlendiği gün Meral Hanım, ‘Mutabakatta karar çıkmayacaktı. Kemal bey bana dedi ki, ‘Madem adaylığımı imzalamıyorsunuz biz 5 kişi imzalarız.'” sözlerini hatırlattı.

“Ali Babacan katiyetle Kılıçdaroğlu’nun adını zikretmedi”

Ekmen de şu ifadelerle yanıt verdi:

Meral Hanım anlatımında şunu yanlış hatırlıyor olabilir. 1’inci 2 Mart’taki toplantıda genel başkanımız Ali Babacan katiyetle Kemal Kılıçdaroğlu’nun adını zikretmemiştir. Bu masadaki genel mutabakatı önemsediklerini ve bu masadan bir genel başkanın olması durumunda 2 yıllık emeğin sürece taşınmasının daha kolay olacağını ifade etmiştir.

Meral Hanım diyor ya ‘5’i de Kılıçdaroğlu dedi’ diye… Burada yanlış hatırlama var. Meral Hanım ‘Yetkim yok onay veremem’ deyince, Kemal Bey ‘Peki o zaman biz imza atalım’ diyor. Meral Hanım ‘siz bilirsiniz’ diyor. Ama önce Ali bey itiraz ediyor. Hayır tam mutabakat ilkesi geçerlidir. Eğer Meral Hanım’ın kendi parti kurullarıyla konuşma isteği varsa bu toplantıyı erteleyebiliriz diyor.

Ne olmuştu?

Dün akşam Trakya Bölgesi İstişare Toplantısında konuşan Akşener, 6’lı masadayken yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

3 Mart akşamında Saadet Partisi’nde toplandık. İsim oylayacakmışız. Ona döndü iş. Herkes Kılıçdaroğlu dedi. En son bana söz verildi, ben de vatandaşın nezdinde İmamoğlu ve Yavaş’ın önde olduğunu söyledim. Kılıçdaroğlu da döndü dedi ki Akşener uygun görmediğine göre biz beşimiz imzalayıp çıkalım. O seçim kazanılsın diye ben zehir içtim zehir.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu