Dilipak’ın Adnan Oktar yazısı:”Bakalım tımarhaneye mi yatırılacak, cezaevine mi?”

Nereden başlayalım: Ailesinden mi? Nurcu’luğundan mı, Milli Görüş’çülüğünden mi, Anti Semit’izminden mi, Atatürkçü’lüğünden mi, Porno’culuğundan mı, Mason’luğundan mı, Semitik’liğinden mi, Mehdi’ciliğinden mi? Her şeyi, herkesi kullanmak istedi. Birileri de onları kullandı. Çekirge bir sıçradı, iki sıçradı, sonuç ortada.

Adnan Oktar akıl hastası mı? Kaç tane şizofren raporu var adamın. Bakalım tımarhaneye mi yatırılacak, cezaevine mi?

Bu değirmenin suyu nereden geliyor?

Birçok ülkede örgütlenen bu yapı nasıl bir yapı!

Bugüne kadar (İlk dönem hariç) bu adama kimse neden dokunmadı?

Bana bu operasyon sıradan bir “iş” gibi gelmedi. Bu işin ucu heryere uzanır. İstihbarat örgütlerine, işadamlarına, bürokratlara, odalara ve tabii siyasete.. İktidar kanadından, muhalefete her kesimden birtakım kişilerin  kasetleri var bu adamın elinde. Bu adam bu şantaj kasetlerini kendi adamları ile çekmiyor, bu tür kasetlerin de koleksiyonunu yapıyor. Bu anlamda bu bir “iş” bu adam için.

Bu adam konuşur mu, konuşturulur mu, susturulur mu bilmem. Bu adam kendinden ibaret biri değil. Bu adamdan 40 odaya kapı açılır. Ve bu adamı vuran taşın acısı 1000 evden “ah” sesine sebeb olur.

1962 doğumlu Oktar Babuna adı “ilik bulma” kampanyasıyla tanındı. Şimdi o da gözaltında. Oktar Babuna adını, 1999 yılında kan kanseri olduğu ve tedavi için ilik nakli gerektiğini duyuran gazete ilanı ve başlattığı ilik kampanyası ile duyurdu. Kampanyada 160 bin kişiden ilik ve kan örneği alınmasının ardından örneklerin 120.000’inin kaybolması suçlamasıyla yargılandı.

Öte yandan, “Mürit” kılığında Adnan Oktar örgütüne sızan Fuat Kozluklu, Oktar’ın evlerinden binlerce şantaj kaseti çıkabileceğini söyledi. Bakın, bu operasyonu kim, niçin başlattı emin değilim, ama kim, ne için bu işi başlatmış olursa başlatmış olsun, bu iş siyaset, bürokrasi, sermaye, sanat, Media kimi vuracağı belli olmaz. Bu işe ecinniler, derin, karanlık güçler, “Cemaat” karışabilir..

Haberin devamını okumak için..

Jurnalci.com

ilgili haberler