Spor

Eduardo Camavinga: Modric bana babam olabileceğini söyledi

Paylaş:

Fransa’nın 2022 Dünya Kupası kadrosunda yer alan Eduardo Camavinga, ülkesinin basınına önemli açıklamalarda bulundu.

Fransa’da Pogba ve Kante’nin sakatlığının ardından orta sahada sorumluluğu alması gereken isimlerden biri olan Real Madrid’in genç yıldızı, Fransa Milli Takımı teknik direktörü Didier Deschamps, Real Madrid teknik direktörü Carlo Ancelotti ve Real Madrid’den takım arkadaşı Luka Modric hakkında konuştu.

“Modric gibi harika oyunculardan çok fazla şey öğrenebiliyorsunuz”

Özellikle Real Madrid’de geçirdiği sürenin çok etkili olduğunu belirten Camavinga, “Modric gibi harika oyunculardan çok fazla şey öğrenebiliyorsunuz. Bana basit oynamamı, kendimi kontrol etmemi ve fırsat buldukça topla ileri çıkmam gerektiğini söylüyor. Sakin kalmama yardımcı oluyor.” ifadelerini kullandı.

“Modric bana babam olabileceğini söyledi”

Kendi doğum gününde Modric ile yaşadığı bir anıdan bahseden Camavinga, “Luka Modric doğum günümde Fransızca ile kutlamaya çalıştı. Kurduğu tebrik cümlesi doğru değildi ama girişimini sevdim. Modric sonrasında ise bana babam olabileceğini söyledi çünkü aramızda 17 yaş fark var.” diye konuştu.

“Hem Deschamps hem de Ancelotti ile çalışabiliyor olmak büyük bir rüya gibi”

Ancelotti’nin de büyük bir teknik adam olduğunu belirten Camavinga, “Deschamps her zaman benim pozisyonlardaki hatalarımı düzeltir. Hem Deschamps hem de Ancelotti ile çalışabiliyor olmak büyük bir rüya gibi…” ifadelerini kullandı.

“Benzema bir rol model”

Takım arkadaşı Karim Benzema hakkında da konuşan Camavinga, “Benzema bir rol model. Real Madrid’in kaptanı ve ilk günlerimde Real Madrid’de beni çok rahat ettirdi. Benim hayatımda çok önemli biri. Harika bir ilişkimiz var.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu