AktüelEkonomiGüncelGündemTürkiye

Ekrem İmamoğlu’ndan ‘Askıda Fatura’ çağrısı

Paylaş:

Ekrem İmamoğlu'ndan 'Askıda Fatura' çağrısı

Yeni yılda faturalara yapılan peş peşe zamlar üstüne İstanbul Büyükşehir Belediyesi, vatandaşı Askıda Fatura kampanyasına destek vermeye davet ediyor.

“DAYANIŞMA İSTANBUL’DA BAŞLAR”

İBB Sözcüsü Murat Ongun, “Türkiye’de yaşam koşulları zorlaştı. İstanbul, ülkenin en zor ve pahalı kenti. Dayanışma İstanbul’da başlar” diyerek tüm hayırseverleri İBB’nin başlattığı Askıda Fatura kampanyasına davet etti.

İMAMOĞLU’NDAN VATANDAŞLARA ÇAĞRI

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ise İstanbul’da okuyan üniversite öğrencileri için hayata geçirilen ‘Eğitim Destek Paketi’ne destek çağrısında bulundu. İmamoğlu, “Bu gece bir öğrenciye eğitim desteği verebilir, yarına bir umut bırakabilirsiniz” diyerek vatandaşları kampanyaya katılmaya çağırdı. İmamoğlu dünkü sosyal medya paylaşımında ise aynı uygulamanın ‘Anne-Bebek Destek Paketi’ne yardımda bulunulması için çağrı yapmıştı.

YARDIMLAR 63 MİLYON TL’Yİ GEÇTİ

Pandemi döneminde başlatılan ve bugüne kadar 63 milyon TL’nin üzerinde yardım toplanan Askıda Fatura uygulamasında Aile Destek Paketi, Anne-Bebek Destek Paketi, Eğitim Destek Paketi gibi yardımlar bulunuyor. Eğitim Destek Paketi’nde şu ana kadar 4 milyon 380 bin TL’yi aşkın yardım toplandı.

Pars Aqua Master Su Düzenleyici

Suyu temizler ve berraklaştırır.

Suyun içindeki mikroorganizmaları temizler.

Doğal filtrasyon malzemesidir.

Sudaki kimyasalları ve zararlı mikro canlıları temizler.

Sudaki ph değerini dengeler

Amonyum tutucudur

Sudaki kötü kokuyu engeller.

Su değişimlerini azaltır.

Tatlı su akvaryumları için uygundur.

Kullanımı

Pars Aqua Master Su Düzenleyici doğal filtre malzemesi temiz su ile yıkandıktan sonra filtre içerisine yerleştirilir.

Ortalama olarak 250 litre için 500 gram filtre malzemesi kullanılmaktadır.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

0552 3307100-0532 5466184

www.kimyadeposu.com

www.claypacks.com

www.nanotozlar.com

www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,parspet hayvan bakım ve yara tozu,badimon yara tozu,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür,bit-pire kovucu,nangrafi,nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu