Spor

Emre Belözoğlu: Çeyrek finale kalacak gücümüz var

Paylaş:

Başakşehir Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu, 3-1 kazanılan Hearts maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

UEFA Avrupa Konferans Ligi A Kümesi 6. ve son hafta maçında ağırladığı İskoçya takımı Hearts’ı 3-1 mağlup ederek kümesini başkan tamamlayan Medipol Başakşehir’in teknik yöneticisi Emre Belözoğlu, son 16’ya kaldıkları için memnun olduklarını söyledi.

Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda yapılan gayret sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Emre Belözoğlu, “Bütün futbolcu arkadaşlarımı, kardeşlerimi tebrik ediyorum. Avrupa kupalarında bu sezonki 12. maçımızı oynadık. Çok bedelli işler yaptılar.” dedi.

“HEDEFİMİZ SON 16’YDI”

Böyle bir oyuncu kümesinin teknik yöneticiliğini yapmanın çok keyifli olduğunu lisana getiren Belözoğlu, “Beraber gelişiyoruz ve öğreniyoruz. Ülkemize de puan ve oyun manasında katkı sağlamaktan ötürü memnunuz. Bunu daima birlikte başardık. İnşallah bu yolun devamında çeyrek finaller, finaller yaşarız. Birinci amacımızı başardık. Amacımız son 16’ydı. Çeyrek finale kalacak gücümüz olduğunu da düşünüyorum. Rakip kim olursa olsun, her ekiple başa baş oynayabilecek bir oyuncu gurubumuz var. İnşallah ülkemize puanlar kazandırmayı sürdürürüz.” tabirlerini kullandı.

Teknik adamlıktaki birinci yıllarında bu türlü bir muvaffakiyet elde ettiği için memnun olduğunun altını çizen Belözoğlu, şöyle konuştu:

“Elimden geldiğince hayatımın merkezine futbolu koydum. Futbolculuğumda da böyleydi. Kazanmayı daima sevdim. Kaybetmeyi sevmediğimi herkes bilir. Teknik adamlıkta da bu türlü bir mesleğim olsun istiyorum. Bu bir takım işi. Oyuncularla birlikte kazanılacak maçlar ve kupalar var. Hiçbir teknik adam tek başına bir şey başaramaz. İşin yüzde 20-30’u sizde bitiyor. Geri kalan yüzde 70-80’lik kısmı oyuncularda. Bu türlü bir oyuncu kümesiyle başlamak benim için de çok büyük bir artı oldu. Bir seneyi geçti, onlar beni, ben onları tanıdım. Bir arada çalışmak çok keyifli. Daima bir arada başardık. Başarıda en büyük hisse sahibi futbolcu arkadaşlarım.”

“Başarının bir hududu yok. Doğal ki gayeler şampiyonluklar, kupalardır.” değerlendirmesinde bulunan genç teknik adam, “Öncelikli gayemiz çeyrek finale kalmak. Ligde de Başakşehir’in yıllardır mühlet gelen alışkanlığı var. Bununla birlikte şampiyonlukla taçlandırdığı yılı oldu. En üstte kalmak için büyük ekiplerle yarışacağız. Onlara kendi oyun gücümüzle çaba edeceğimizi göstermeye devam edeceğiz. Ligde de pozisyonumuz pek düzgün. Pazartesi günü (Atakaş Hatayspor) güçlü bir maçımız var. Her maç sıkıntı. Gayemiz her maçı kazanmak için oynamak. Şu an bunun keyfini çıkartacağız. Pazartesi bizi kuvvetli bir maç bekliyor.” diyerek kelamlarını tamamladı.

(AA)

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu