GüncelGündem

Eşini sokak ortasında katletti, mahkemede palavra üstüne palavra…

Paylaş:

Hakkı Koca ile bir müddettir anlşamazlık yaşadığı eşi Leyla Koca, 31 Ağustos 2023’te Nilüfer ilçesinde arabayla seyir halindeyken ortalarında tartışma çıkmıştı.

Otomobilden inerek kaçmaya çalışan Leyla Koca’nın peşinden koşan Hakkı Koca, yol kenarında eşini tekraren bıçakladı. Hastaneye kaldırılan ağır yaralı bayan kurtarılamadı.

Olaydan 3 ay evvel eşiyle katıldıkları televizyon programında tartıştıkları ortaya çıkan Hakkı Koca ise tutuklanarak ceza konutuna göndrildi.

Hakkında “eşe ve bayana karşı taammüden öldürme” kabahatinden ağırlaştırılmış müebbet mahpus istemiyle dava açılan Hakkı Koca (54) bugün Bursa 1. Ağır Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıktı.

“TELEFONUMU ALIP SEVGİLİSİNİ ARADI”

Savunmasını yapan sanık Hakkı Koca, maktul Leyla Koca 4 çocuklarının olduğunu ve yaşananlardan pişmanlık duyduğunu söyledi.

Olay günü eşini Mudanya ilçesinden aldıktan sonra arabayla kent merkezine gerçek geldiklerini belirten Koca, yolda karısının, kendisine ilişkin telefonu alıp onun sevgilisi olduğunu öne sürdüğü Mustafa Z’yi aradığını anlattı.

Karısının, telefonu kendisine vermesinin akabinde aracı durdurup indiğini, Mustafa Z. ile tartıştıklarını lisana getiren Koca, daha sonra yola devam ettiklerini kaydetti.

Koca, Mudanya Yolu Caddesi’nde seyir halindeyken eşinin telefonla konuştuğu bilgisini vererek, şöyle konuştu:

“Kiminle görüştüğünü sordum, ‘Şimdi sana sorarlar, geldiler’ dedikten sonra elindeki telefonu hızıma yanlışsız vurdu. Frene bastım. Maktul araçtan indi, sonrasında ben de araçtan indim peşinden gitmek istedim lakin iki adım atıp orada bir adam görünce geri dönüp araçtan bıçağı aldım, maktulün yanına gittim.

Arkamdan gelen araçtan bir bayan, iki erkek demir sopalarla indiler, birisi üzerime atladı ben yere düştüm. Bu sırada yanımda maktul eşim vardı, eşim de yere düştü. Ben onun üstüne düşmüş oldum, birinci kere maktul o halde bıçaklandı. Sonrasında hatırladığım kadarıyla 2 bıçak darbesi daha vurdum.”

GÖRÜNTÜLERİ İZLEYİNCE…

Olaya ait imajların de izletildiği duruşmada sanık, “Olay manzaralardaki halde olmuştu. Kimi şeyleri yanlış hatırlamış olabilirim. Gerideki siyah araçtan inenler, olaydan sonra bana müdahale etmişler.” dedi.

Leyla Koca’ya 4 bıçak darbesi vurduğunu öne süren sanık Koca, manzaraları izledikten sonra arttan gelenlerin eşinin sevgilisi ve yanındaki şahıslar değil, olayı görüp müdahale etmek isteyenler olduğunu belirtti.

Sanık ile maktulün daha evvel bir televizyon kanalında katıldıkları programın manzaralarının istenmesine karar veren mahkeme heyeti, şahit Mustafa Z’nin tabirinin alınması ve Hakkı Koca’nın tutukluluğunun devamına hükmederek duruşmayı erteledi.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu