AktüelGüncelGündemMagazinTürkiye

Ezgi Mola’nın Konuşması Törene Damga Vurdu

Paylaş:

Magazin Gazetecileri Derneği’nce verilen Altın Objektif Ödülleri’nde ‘Yılın Dizi Kadın Oyuncusu’ ödülüne layık görülen oyuncu Ezgi Mola ödülünü aldığı sırada büyük alkış alan konuşmasında “Kadın cinayetlerinin artık durdurulmasını istiyorum; yasaların sonuna kadar bizim yanımızda olmasını istiyorum” ifadesini kullandı.

Ezgi Mola, Magazin Gazetecileri Derneği’nce verilen Altın Objektif Ödülleri’nde Yılın Dizi Kadın Oyuncusu ödülüne layık görüldü.

TRT 1 ekranlarında oynayan Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Safiye karakteriyle ödüle layık görülen Ezgi Mola’nın ödülünü alırken yaptığı konuşması alkış aldı.

Mola, konuşmasında kadına yönelik şiddete dikkat çekti ve şu ifadeleri kullandı:

“Kadın cinayetlerinin artık durdurulmasını istiyorum. Ve biz buraya huzurla gelebilelim istiyorum. Ve yasaların sonuna kadar da bizim yanımızda olmasını istiyorum.”

Ünlü oyuncunun konuşması izleyiciler tarafından büyük alkış aldı.

Ünlü oyuncu, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflara, “Magazin Gazetecileri Derneğine dün akşam hazırladıkları güzel gece ve kıymetli ödüllerimiz için çok teşekkür ederim. Masumlar Apartmani ekibi sizi seviyorum ! Daha nice güzel günlere, hep birlikte…” yazdı.

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu