Spor

Fabio Borini kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi takımda oynuyor, mevkisi ne, hangi takıma transfer olacak? Fabio Borini’nin hayatı ve futbol kariyeri!

Paylaş:

Futbol gündeminde yer alan isimlerin başında Fabio Borinigeliyor. Karagümrük’ün yıldızı Borini için Beşiktaş, Başakşehir ve Fenerbahçe teklif yaptı. Pekala, Fabio Borini kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi grupta oynuyor, mevkisi ne, hangi gruba transfer olacak? Fabio Borini’nin hayatı ve futbol mesleği hakkında bilgiler nelerdir?

FABİO BORİNİ KİMDİR?

Fabio Borini (d. 29 Mart 1991 Bentivoglio), forvet mevkiinde oynayan İtalyan ulusal futbolcudur. Muhteşem Lig takımlarından Fatih Karagümrük’te oynamaktadır.

Fabio Borini doğum tarihi : 29 Mart 1991

Fabio Borini kaç yaşında : 31 yaşında

Fabio Borini nereli : İtalya

Fabio Borini mesleği ne : Futbolcu

Fabio Borini uzunluğu kaç : 1.80 metre

Fabio Borini kilosu kaç : 74 kg

Fabio Borini hangi ekipte : Fatih Karagümrük

Fabio Borini hangi mevkide oynuyor : Forvet

Fabio Borini forma numarası kaç : 16

Fabio Borini burcu ne : Koç

2011-12 dönemi başında Parma ekibine transfer olan oyuncu, bu kadroda hiç forma giyemeden Roma’ya kiralandı. Dönem sonunda ise Roma grubu satın alma opsiyonunu kullanarak oyuncunun bonservisini aldı.

BORİNİ’NİN FATİH KARAGÜMRÜK PERFORMANSI

Bu dönem Karagümrük’le ligde 18 maça çıkan Borini 12 gol kaydetti, 7 asist üretti. Türkiye Kupası’nda çıktığı 1 maçta da 1 sefer ağları sarstı.

BORİNİ TRANSFER Mİ OLACAK?

Karagümrük’ün yıldızı Borini için Beşiktaş, Başakşehir ve Fenerbahçe teklif yaptı. Sarı-Lacivertliler 4,25 milyon euroya bonservisini aldığı Bruma’yı takasta önerdi.

Başakşehir, dönem sonu sözleşmesi dolacak Borini için Karagümrük’e 500 bin euro önerdi. Fenerbahçe ise Bruma’nın bonservisini vermeyi teklif etti. Beşiktaş’ın teklifiyle ilgili şimdi net bir bilgi yok.

Karagümrük, Başakşehir ve Fenerbahçe’nin yaptığı tekliflere sıcak bakmadı. 31 yaşındaki futbolcunun piyasa kıymeti 2,5 milyon euro. Haziran ayında kontratı bitecek futbolcunun hangi Muhteşem Lig devine gideceği merak konusu oldu.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu