Spor

Fenerbahçe Basketbol Takımları İçin Yeni Sponsorluk Anlaşması İmzalandı

Paylaş:

Fenerbahçe Kulübü, bünyesindeki basketbol ekipleri için ‘Sevdik seni her şeyden çok’ sloganıyla bir sponsorluk muahedesi imzaladı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Basketbol Şubesi ile adidas Türkiye ortasında ‘Sevdik seni her şeyden çok’ sloganıyla gerçekleştirilen iş birliği kapsamında sponsor marka, iki yıl müddetle Fenerbahçe Beko, Fenerbahçe Alagöz Holding, Fenerbahçe Koleji ve tüm altyapı ekiplerinin teknik sponsorluğunu üstlendi. Ülker Spor ve Aktiflik Salonu’nda düzenlenen imza merasimine, Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, Fenerbahçe Spor Kulübü İdare Şurası Üyesi Sertaç Komsuoğlu, Fenerbahçe Spor Kulübü İdare Şurası Üyesi Kemal Danabaş, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Kadrosu Kaptanı Melih Mahmutoğlu, Fenerbahçe Alagöz Holding Bayan Basketbol Takımı Kaptanı Alperi Onar ve adidas Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay, davetliler ve basın mensupları katıldı.

KIZILHAN: SPORU HERKES İÇİN ERİŞİLEBİLİR HALE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞMAKTAYIZ

Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan sponsorlukla ilgili şunları kaydetti:

“Sporu herkes için erişilebilir hale getirmek için çalışmaktayız. Bu vizyonu paylaşan Fenerbahçe Spor Kulübü olarak öbür her branşımızda olduğu üzere basketbolda da lokomotif olan kimliğimizle bu iş birliğinin hem erkek hem bayan basketbol gruplarımızı daha da yükselteceğine yürekten inanıyoruz. Fenerbahçe’nin renklerini ve sponsor markanın dünya çapındaki vizyonunu bir ortaya getirerek hem alanda hem saha dışında büyük muvaffakiyetler elde etmeyi hedefliyoruz. Birlikte daha fazlasını başararak, gelecekteki zaferleri daima birlikte kutlayacağız.”

KEMAL DANABAŞ:  SEZONA AVRUPA’DA VE TÜRKİYE’DE TEPENİN SAHİBİ UNVANIYLA BAŞLADIK

Fenerbahçe Alagöz Holding Bayan Basketbol Takımından Sorumlu İdare Şurası Üyesi Kemal Danabaş, şu tabirleri kullandı:

“Biz Fenerbahçe Beko ve Fenerbahçe Alagöz Holding olarak kazandığımız EuroLeague kupalarıyla tıpkı kulübün iki ekibi olarak birlikte birinci defa bu başarıyı elde eden kulüp olduk. Avrupa’daki tek kulübüz. Takım olarak yeni döneme Avrupa’da ve Türkiye’de tepenin sahibi unvanıyla başladık. Taşıması sıkıntı bir unvan ve bunu taşımak için elimizden geleni yapacağız. Lakin bu muvaffakiyetler ve unvan, bizim için sırf yeni başarılara duyulan heyecanı arttıran adımlar demek. İşte tam da bu noktada yollarımızın sponsor markamızla kesişmesinden dolayı büyük bir memnunluk duyduğumuzu ve heyecanımızın bu vesileyle de bir kat daha arttığını belirtmek istiyorum.”

ATALAY: FENERBAHÇE’YLE BU ALANDA İŞ BİRLİĞİ YAPMAK BİZLER İÇİN HEYECAN VERİCİ

Tören muahedenin imzalanması ve oyuncuların yeni dönem formalarıyla verdiği imgelerin akabinde sona erdi.

ALPERİ ONAR:  ŞAMPİYONLUKLARDA YENİ FORMALARIMIZLA POZ VERMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ

Fenerbahçe Alagöz Holding Bayan Basketbol Kadrosu Kaptanı Alperi Onar, “Umuyorum ki Fenerbahçe basketbolunun kazanmaya alışık olduğu başarılara ailemizin yeni üyesi sponsor marka ile yenilerini ekleyeceğiz. Şampiyonluklarda yeni formalarımızla poz vermek, taraftarlarımıza ve topluluğumuza yeni zaferler yaşatmak için sabırsızlanıyoruz” diye konuştu.

MELİH MAHMUTOĞLU:  İNŞALLAH KUPALARLA DOLU BİR DÖNEM OLUR

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Ekibi Kaptanı Melih Mahmutoğlu ise “Fenerbahçe Basketbol Ailesi’nin yeni üyesi sponsor markamıza, bu büyük aileye bir defa daha beğenilen geldiniz demek istiyorum. İnşallah iki taraf için de güzel olur, kupalarla dolu bir dönem olur. Yeni eserlerimiz herkesin güzeline gitti. İki taraf için de güzel olmasını diliyorum” formunda konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Spor

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu