Spor

Galatasaray – Kopenhag maçı hangi kanalda şifresiz yayınlanacak? GS Şampiyonlar ligi maçı bugün nerede yayınlanıyor?

Paylaş:

Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi A Kümesi birinci maçında Danimarka temsilcisi Kopenhag‘ı konuk edecek. Maça kısa müddet kala merak edilenler ortasında ise müsabakanın hangi kanalda yayınlandığı yer aldı. Pekala, Galatasaray – Kopenhag maçı hangi kanalda şifresiz yayınlanacak? GS Şampiyonlar ligi maçı bugün nerede yayınlanıyor?

GALATASARAY KOPENHAG NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Galatasaray Kopenhag ile 20 Eylül 2023 tarihinde, saat 19.45’te karşılaşacak.

GALATASARAY – KOPENHAG MAÇI HANGİ KANALDA ŞİFRESİZ YAYINLANACAK?

Karşılaşma Rams Park’ta yapılacak ve EXXEN’den canlı yayınlanacak.

GALATASARAY KOPENHAG BİRİNCİ 11’lER

G.Saray: Muslera, Sacha Boey, Nelsson, Abdülkerim, Angelino, Torreira, Kerem Demirbay, Tete, Mertens, Kerem Aktürkoğlu, Icardi.

Kopenhag: Grabara; Meling, Vavro, Diks, Jelert; Falk, Gonçalves, Elyounoussi; Achouri, Oskarsson, Bardghji.

Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi A Kümesi birinci maçında Çarşamba günü Danimarka temsilcisi Kopenhag’ı konuk edecek. Karşılaşmaya kısa bir mühlet kala sarı-kırmızılıların Teknik Yöneticisi Okan Buruk ve oyuncular Mauro Icardi ile Dries Mertens, UEFA’nın resmi internet sitesine özel açıklamalarda bulundu. Sarı-kırmızılı kulübün Şampiyonlar Ligi’ne ilişkin olduğunu lisana getiren Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, “Galatasaray’da oynamaya 1991/92 döneminde başladım ve daha sonraki yıllarda Şampiyonlar Ligi’nde birinci maçıma çıktım. Teknik yönetici olarak hayalim, Galatasaray’a geldikten sonra birinci defa yurt içi şampiyonluğu kazanmaktı. Her vakit şampiyonluğu kazanacağımızı ve bir sonraki dönem Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağımızı hayal etmiştim. Şampiyonlar Ligi marşını duyunca tüylerim diken diken oluyor. Topun üzerindeki o yıldızları görmek, bir antrenör olarak bile beni heyecanlandırıyor. ve doğal ki maçların kalitesi de inanılmaz yüksek. Hakemler mükemmel. Futbolcular süper. ‘Şampiyonlar Ligi’ dediğimiz vakit bile bu bizi nitekim heyecanlandırıyor. “Galatasaray’ın yalnızca Türkiye’de değil yurt dışında da çok sayıda taraftarı var. Bu açıdan Galatasaray, Şampiyonlar Ligi’ne çok yakışan bir marka. “Futbol ideolojim tekrar Galatasaray genlerimden geliyor. Futbolculuk yıllarımda 7 yurt içi şampiyonluk, 1 UEFA Kupası ve 1 Üstün Kupa kazandım. Her vakit kazanmaya odaklandım ve kazanmasını bilen bir insan oldum. Çok tutkulu taraftarlara sahibiz. Bu tutkunun yanında tabi ki sabırsızlığımız da var, bir şeyi çabucak istiyoruz. Türk futbolunda bizi zorlayan şeylerden biri de bu. Her şey çabuk olsun, her vakit kazanalım. Biz sonuna kadar deneyimliyoruz ve kaybettiğimizde de bunların üzerinde duruyoruz” dedi.

Mauro Icardi: “Türkiye’de dikkatimi çeken de futbola olan tutku oldu”

Ülkesi Arjantin ve Türkiye’de futbolun beşerler tarafından çok benimsendiğini söyleyen Mauro Icardi, “Açıkçası, Şampiyonlar Ligi’ndeysek birinci amacımız küme etabında mümkün olduğu kadar çok puan toplayıp bir sonraki tipe çıkmak. Yaptığınız şeye inandığınızda ve büyük şeyleri başarabileceğinizin farkında olduğunuzda, o vakit bunu gerçekleştirebilirsiniz. Arjantin’de beşerler futbolu çok seviyor. Hatta birçok insan için futbolun aileden daha kıymetli olduğunu bile söyleyebilirim. Türkiye’de dikkatimi çeken de futbola olan tutku oldu. Kupa maçlarında o denli olmasa da Galatasaray taraftarı genel olarak stadyumu dolduruyor ve tezahürat yaparak bize takviye veriyorlar. Kimileri Türkiye’deyseniz Avrupa’nın seçkin düzeyinde olmadığınızı, hasebiyle daha rahat olduğunuzu düşünüyor. Tam aksine kıymetli şeyleri başarmak için Türkiye’deyken talebin yüksek olmasını istiyorum” diye konuştu.

Dries Mertens: “Taraftarın tutkusu, gereksinimim olan motivasyon”

İstanbul’da yaşamaktan keyifli olduğunu lisana getiren Belçikalı oyuncu Dries Mertens, “Galatasaray taraftarlarının ve kulübün tutkusu, gereksinimim olan bir tıp motivasyon. Galatasaray, kusursuz bir stadyuma ve kulübüne tutkuyla bağlı taraftarlara sahip bir grup. Geçen döneme kadar birkaç yıldır şampiyon olamamış ve bir ekip zorluklardan geçmiş bir kulüp. Burada olmaktan mutluyum. İstanbul, yaşamak için şahane bir şehir” tabirlerini kullandı. –

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu