Güler Sabancı’nın eli önce sanki havada kaldı ama sonra sıkıldı/video

Ekonomi Bakanlığı’nın koordine ettiği Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen 6. Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası, 9 Aralık Cumartesi günü İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen kapanış programı ile sona ermişti. Programında ardından Erdoğan TEMSA tarafından yapılan elektrikli otobüse binerek Mabeyn Köşkü’ne gitti. Yolculuk sırasında Erdoğan’a eşlik eden Sabancı Holding Yönetimi Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Cumhurbaşkanı’na yerli üretim olan otobüs hakkında bilgi verdi.

[KGVID]https://jurnalci.com/wp-content/uploads/2017/12/Sanki-önce-uzatılan-el-havada-kaldı-JTV.mp4[/KGVID]

Erdoğan ve Sabancı arasındaki karşılaşma sırasındaki bir ayrıntı dikkat çekti. Sosyal medyada da paylaşılan videoda Güler Sabancı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a elini sıkmak için uzatıyor, ancak Erdoğan’ın elini uzatmadığı görülüyor. Videonun kısa halini görenler, sosyal medyadan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Güler Sabancı’nın elini sıkmadığı için tepki gösterdi.

Ancak videonun devamı izlendiğinde durumun böyle olmadığı görülüyor. Otobüs yolculuğunun sonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan, Güler Sabancı’nın elini sıkıyor ve tebriklerini iletiyor.(odatv)

Jurnalci.com