Güncel

Hükümet Yanlısı Gazeteciler Birbirine Girdi!

Paylaş:

Son günlerde hükümet yanlısı gazete yöneticileri, yazarlar ve muhabirler arasında yaşanan kavgalara bir yenisi daha eklendi.

Yeni Şafak grubu ile Ethem Sancak grubu arasındaki kavga muhabirlere de sıçradı. Güneş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler ile Yeni Şafak muhabiri Cihat Arpaçık twitter'da birbirine girdi. Türkiye Gazetesi yazarı Yıldıray Oğur da Arpaçık'ın Turgay Güler'i hedef aldığı tweetini RT yaparak paylaştı.

Cizre'de günlerdir tartışma konusu olan ve yaralıların bulunduğu söylene bodrum kata operasyon yapıldığı haberlerinin ardından, Güneş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler, Twitter adresinden Hürriyet'in neden operasyonu görmediğini sordu.

Güler Twitter'dan defalarca "Hürriyet'in internet sitesi kahraman güvenlik güçlerinin Cizre'deki o bodruma yönelik başarılı operasyonunu ısrarla görmezden geliyor" diye yazdı.

Turgay Güler'in bu tweet'ini isim vermeden eleştiren Yeni Şafak muhabiri Cihat Arpacık, "Bir gazetenin Genel Yayın Yönetmeni, "Hürriyet şunu dedi, bunu demedi" diye tepki gösteriyor. Önemli olan şu: Sen ne dedin?" diye yazdı.

Arpacık'ın bu eleştirisini, Türkiye gazetesi yazarı Yıldıray Oğur da RT'leyerek paylaştı. YILDIRAY OĞUR'A VE ARPACIK'A CEVAP Kendisine gelen eleştirinin ardından Turgay Güler, "Yeni Şafak'ın muhabiri bu arkadaş @Arpacik da Cizre'deki operasyona üzülmüş. Bir de Hürriyet ' e arka çıkmış. PEHHHHH!" diye yazdı.

Güler Yıldıray Oğur'a da "Yıldıray'cım Hürriyet'in yazarı çizeri her Allah'ın günü 'Güneş şöyle manşet attı böyle attı şu kadar sattı bu kadar sattı' diye çemkiriyor. Hal böyle olunca ben de sorarım bu haberi niçin görmedin diye. Hem Hürriyet'i de bırak kendi yazarı savunsun" cevabını verdi. 3. SINIF MANŞETLERLE GAZETECİLİK… Bu sözlere yanıt veren Cihat Arpacık, "Arkamızdan güldürmemek için twiti silecektim ama dursun. 3. Sınıf manşetlerle gazetecilik yapmaya devam. Bunun adı kompleks… Cizre operasyonuna üzülen ifadesi alçaklık" diye yazdı.

Arpacık'a oldukça sert cevap veren Güler "Senin suçun yok @Arpacik. Senin havlamana göz yumanda kabahat!" ifadelerini kullandı. Güler ayrıca Cihat Arpacık'a ağır hakaret eden birçok tweeti de RT'ledi.

 

Paylaş:

PAROX CAM ÇİZİK GİDERME TOZU

Parox  oto camına nasıl uygulanır?

Parox’un cama uygulanması, boya üzerinde yaptığımız polisaj uygulamaları ile büyük benzerlikler gösteriyor. İkisi arasındaki temel fark, malzemelerin sertlik farkı. Boyalı yüzey cama oranla çok yumuşak. Cam çok sert bir malzeme olduğu için boyaya oranla daha yüksek devir/baskı/süre gerekiyor sonuç alabilmek için...

Parox  uygulamasına geçmeden önce, uygulama yapacağınız camı çok iyi yıkayın, kil uygulayın, cam üzerinde ne kadar boya, reçine, pislik vb. varsa temizleyin. Bu sayede camınızın durumunu daha 
net bir şekilde görebileceksiniz.

Parox un Hazırlanması

Parox toz halinde bir malzeme. Bunu camınızda kullanılabilir hale getirmek için sulandırmanız gerekiyor. Bunun için küçük bir şişeye yaklaşık 50 gr. kadar toz seryum dökün ve azar azar su ekleyip karıştırın/çalkalayın.

Kıvamının ne çok kuru, ne de çok sıvı olması gerekiyor.

Camınızın durumuna göre 50-150 gr. civarında parox

 yeterli olacaktır

Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com-www.nanotozlar.com-www.claypacks.com,www.potasyumsilikat.net

www.netyerim.net,www.dmrsuren.com,www.magnezyumoksit.com,www.nanomikron.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu