AktüelSiyaset

Hüseyin Baş:”Köprüye araç garantisi vereceğine çiftçiye alım garantisi ver”

Paylaş:

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş Flash Haber TV’de Seçime Doğru programına konuk oldu.

Programda gündeme ilişkin soruları cevaplandıran BTP lideri Türkiye’nin ekonomik ve siyasi görünümüne ilişkin değerlendirmeler yaptı.

Hüseyin Baş’ın açıklamalarından notlar şu şekilde;

“Çiftçiye alım garantisi versen kimse aç kalmaz”

“Havalimanı yapıyorsunuz uçuş garantisi veriyorsunuz, köprü yapıyorsunuz araç garantisi veriyorsunuz. Bu garantileri vereceğine çiftçiye alım garantisi versen hiç kimse aç kalmaz. Çiftçi zarar ettiği için ekip biçemiyor. Ben bir hafta önce Kayseri’deyim. Kayseri’nin bir ilçesinde şeker pancarı üreticisi ‘bu sene ekmeyeceğim, zarar ediyorum, uğraşıyorum, didiniyorum elektrik maliyetini karşılayamıyorum, işçi maliyetini karşılayamıyorum, tohum maliyetini karşılayamıyorum. Ben zarar ediyorum niye ekeyim ki’ diyor.

“Emeklerimiz hükümetin borçlandığı makamlara satılmış vaziyette”

Çiftçi ekmeyince, zarar edince ne oluyor? Biz o mamulü bir şekilde yurt dışından almak zorunda kalıyoruz. Yurt dışından almamız için bize dolar lazım. Bu sefer de dolar bulmak için borçlanmaya başlıyoruz. Dolayısıyla sizin emeğiniz hükümetin borçlanmasına tapulanmış bir şekilde ne kadar çalışırsanız çalışın o emeği biz aslında borçlandığı tekellere satıyoruz. Bizim emeklerimiz hükümetin borçlandığı makamlara satılmış vaziyette. 50 yıllık emeğimiz ipotek altına alınmış şu anda!  Ben, ‘100 yıllık emeğimiz de ipotek altına alınmasın. En azından çoluğu çocuğu kurtaralım çünkü bu zihniyet bizi iyi bir yere taşıyamayacak’ diyorum.

“Başka seçeneklerimiz de var’ diyebilmek adına biz hazırız”

Bağımsız Türkiye Partisi olarak bol yıldızlı, ortasında hilal olan, kırmızı üstüne beyaz BTP logomuzla seçimlere hazırız. Türkiye’nin her yerinde bütün pusulalarda varız ve biz seçmenimizden destek istiyoruz, oy istiyoruz. Bunun sebebi sadece yerel yönetimi kazanalım ve belediyede hizmet edelim değildir. Biliyorum ki birçok izleyicimiz şu an ‘sana oy versem de kazanamayabilirsin’ diyor.  Bu zihniyeti yıkmak adına, bir sonraki seçimlere hep birlikte çok güçlü hazırlanabilmemiz adına, iktidar ve muhalefet sahiplerine ‘siz yanlış yapıyorsunuz ve bizim başka seçeneklerimiz de var’ diyebilmek adına biz hazırız, bir seçenek olarak burada duruyoruz.

“Liyakatli adaylarımız, en mükemmel projelerle yola çıkmış durumda”

Onun yanı sıra 81 il, 922 ilçenin tamamında bütün adaylarımız gayet liyakatli, işin ehli ve kendi yerel bölgelerinde en mükemmel projelerle yola çıkmış durumda. Buna İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Cihan Erdoğanyılmaz kardeşim de dahil, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nde Hasan Aydın ağabeyim de dahil, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nde Ömer Turan ağabeyim de dahil. Hepsini saysam vakit yetmez ama bütün illerde, bütün ilçelerde liyakatli kadrolarla birlikte biz yerel yönetimlerde vatandaşlarımızın oylarına talibiz.

“3 pusuladan en az birinde BTP’ye evet mührünü basın”

Bütün seçmenin önüne üç tane pusula gidiyor. En azından bir pusulada mutlaka BTP’yi unutmamalarını, yıldızlar topluluğunun ortasında hilal olan BTP logosuna evet mührünü basmalarını ben rica ediyorum. Çünkü aydınlık geleceğe, aydınlık yüzlerle gidebiliriz. Türkiye’yi gençlerle yarınlara taşıyabiliriz. Biz gençler olarak göreve talibiz.”

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu