AktüelGüncelSiyaset

“CHP gençlerin önünü açmak istiyorsa adayını çeksin, bize destek versin”

Paylaş:

İstanbul’un en genç belediye başkan adayı olan BTP İBB Adayı Cihan Erdoğanyılmaz, Radyo Trafik’te Cezayir Doğan’ın sunduğu Seçim Trafiği programına konuk oldu.

 

CHP genel başkanı Özgür Özel’in “gençlerin önünü açalım” çağrısına yanıt veren Erdoğanyılmaz

“Madem CHP genel başkanı gençlerin önünü açalım diyor, adayını çeksin, ben İBB’nin en genç adayıyım beni desteklesin” dedi.

Belediye başkanlığı yarışındaki rakiplerine seslenen BTP adayı “Ekrem Bey ve Murat Bey karşıma çıksın, İstanbul’un sorunlarını konuşalım. Bunlar güçlü aday değil, bunlar geleceğimizi karartan, İstanbul’un ve Türkiye’nin geleceğini heba eden insanlar. Güçlü aday, bilimsel-teknolojik yaklaşımla, Milli Ekonomi Modeli öğretisi ile, Atatürk’ün öğretisi ile çözüm üreten adaydır. Güçlü aday Bağımsız Türkiye Partisi’nin adayıdır. Bu yüzden halkımızdan medya manipülasyonlarına kulak asmadan bize destek vermelerini rica ediyorum” diye konuştu.

 

“İstanbul’u yapay zeka devriminin gözbebeği haline getirmek istiyoruz”

 

Endüstri devrimini kaçırdığımız için Osmanlı İmparatorluğu’nun yıkıldığını ifade eden Cihan Erdoğanyılmaz yapay zeka devriminin ne kadar önemli olduğunu şöyle anlattı:

“Atatürk, Cumhuriyet döneminde endüstri devrimlerini yakalamamızı sağladı ama şu anda bakıyoruz yapay zeka devrimini kaçıran, sadece seyirci konumunda kalan bir hüviyete büründük.

Bizim İstanbul’un yapay zeka tabanlı projelerle trafik sorununun çözülmesi için, tarımsal üretimin artması için, deprem sorununun çözülmesi için çok ciddi çalışmalarımız var. Digitist sistemi kurmayı düşünüyoruz. İstanbul’u yapay zeka devriminin gözbebeği haline getirmek istiyoruz.

Bunun da fizibilite çalışmalarını Bağımsız Türkiye Partisi AR-GE merkezinde yaptık.

İstanbul’da bir veri merkezi kuracağız. Bu veri merkezinde hem genç yapay zekastartuplarının İstanbul’da olmasını sağlayacağız hem de şehrin sorunlarına yönelik geliştireceğimiz teknolojileri üreteceğiz. Biz seçildiğimiz taktirde Ekrem Bey, Murat Bey, diğer adaylar gibi Londra Chatham House’a gidip kredi talep etmeyeceğiz. Ben kendi üniversiteme gideceğim “arkadaşlar başlıyoruz” diyeceğim.”

 

Trafik sorununa akıllı çözümler

 

BTP’nin genç adayı İstanbul’daki trafik sorununu çözmek için oluşturdukları projeleri de anlattı.

Çin’in Hangzhou şehrinde akıllı sinyalizasyon sistemi ile trafiğin yüzde 15 oranında hızlandığını ifade eden Cihan Erdoğan Yılmaz şöyle devam etti:

“Biz İstanbul’da çok ciddi ulaşım hataları olduğu için modelleme-similasyon teknikleri ile kısa vadede trafiğin önemli ölçüde azalacağını düşünüyoruz.Tabi orta ve uzun vadede İstanbul’un şehir planının değişmesi lazım, ciddi yol çalışmaları yapılması gerekiyor. Siyasilerin verdiği kararlarla olacaklar işler değil bunlar. Biz araştırma enstitüleri kuracağız.Araştırma enstitülerinde trafik mühendisliği birimimiz olacak.Trafik mühendisleri modelleme-similasyon çalışmaları ile bu sorunu çözecekler.Araştırma enstitülerinde aynı zamanda İstanbul’un deprem sorununun çözülmesi için, gıda sorununun çözülmesi için ayrı ayrı birimler olacak.Biz bu birimlerle, bu bilim insanları ile rasyonel, radikal kararlar vererek İstanbul’u yöneteceğiz.”

 

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu