AktüelGüncelTürkiye

İşverene muhasebecisinden şantaj!

Paylaş:

İşverene muhasebecisinden şantaj!

İstanbul’da yaşayan iş insanı çift yanlarında çalışan muhasebeci G.Ö. tarafından çocuklarının fotoğraflarıyla tehdit edildiklerini öne sürülerek şikayetçi oldu.

İş insanı çift, yanlarında çalışan muhasebeci G.Ö.’nün 7 yaşındaki çocuklarının fotoğrafını yetişkin sitelerinde yayınlayacağı tehdidiyle 200 bin TL para istediği iddia edildi. 2 hafta önce istifa ederek işten ayrılan G.Ö’nün gitmeden önce iş insanı çiftin kişisel bilgisayarından aileye ait tatil fotoğraflarını aldığı ve bu fotoğrafları tehdit unsuru olarak kullandığı öne sürüldü. Çift kendilerine gelen şantaj mesajlarıyla emniyete ve savcılığa ayrı ayrı suç duyurusunda bulundu.

Çiftin suç duyurusu dilekçesinde G.Ö.’nün mesajları da aktarıldı. G.Ö.’nün “Önceden size attığım anlaşma mesajını ciddiye almadınız. Bugün … hanımın davasında olan durumla ilgili ses kayıtları delillerin bir kısmı idi. Daha sizi nelerin beklediğinden haberiniz bile yok. Size bir başlangıç fotoğrafı atıyorum. ya dediğim parayı bizlere verirsiniz, ya da en sevdiğiniz insanla canınızı acıtırım. Çocuğunuzun geleceğini düşünüyorsanız benimle anlaşırsınız. http.//……. Linke bir bak derim. Ondan sonra sen düşün” yazılı SMS de attığı belirtildi.

Suç duyurusunun ardından polis muhasebeci G.Ö’yü yakalamak için çalışma başlattı.

 DHA

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu