Spor

Jorge Jesus, AEK Larnaca maçı için değerlendirmelerde bulundu: Fiziksel olarak güçlü oyun sergilemek istiyoruz

Paylaş:

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi B kümesi 3. haftasında alanında yarın Güney Kıbrıs grubu AEK Larnaca ile karşı karşıya gelecek. Bu karşılaşma öncesi sarı-lacivertlilerde Teknik Yönetici Jorge Jesus, Ülker Stadı’nda basın toplantısı düzenledi.

”TARAFTARLARIMIZIN YARDIMIYLA GALİBİYET ALMAK İSTİYORUZ”

İki ekip için de değerli bir karşılaşma olacağını aktaran Jesus, “Larnaca, Dinamo Kiev’i yenerek kümeden çıkma yarışında kendisinin de olduğunu gösterdi. Konutumuzda oynamanın avantajını lehimize çevirmek istiyoruz. Taraftarlarımızın yardımıyla galibiyet almak istiyoruz. Rakip, Avrupa’da tanınmasa da Bosnalı ve Sırp kaliteli yabancı oyunculara sahip. Zorluklar çıkacaktır ancak bu zorlukları lehimize çevirmek için çalışacağız” formunda konuştu.

”BİZE KARŞI STRATEJİ BELİRLEYEMİYORLAR”

Kendisinin daima değişken bir 11 ile alana çıkmasına değinen tecrübeli teknik yönetici, “Bunun avantaj olduğunu düşünüyorum. Bize karşı strateji belirleyemiyorlar. Maç içinde yaptığımız değişkenlikle bize karşı strateji belirlemede zorlanıyorlar. Bu da Fenerbahçe açısından olumlu olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

“RİSKLİ MAÇ OLABİLİR”

Jesus, rakipleri AEK Larnaca’nın kaliteli oyunculara sahip olduğunun altını çizerek, “Rakibimiz için yeterli bir gösterge. Riskli bir maç olabilir. Bunun şuurunda hazırlanıyoruz. Kaliteli oyuncuları var. Biz de sahip olduğumuz kıymeti biliyoruz. İnanıyoruz ki kazanırsak kümeden çıkma ismine güzel bir adım atmış olacağız” tabirlerini kullandı.

“FİZİKSEL OLARAK GÜÇLÜ BİR OYUN İSTİYORUZ”

Oyuncularından her vakit fizikî ve taktiksel olarak güçlü bir duruş sergilemesini istediğini söz eden Jorge Jesus, “Lig maçı olsun, Avrupa olsun biz her vakit tıpkı fizikî çabayı alanda göstermek istiyoruz. Oyuncularımdan her vakit azamî uğraş etmesini isterim. Fenerbahçe her vakit bu türlü oynar. 90 dakika baskı yapan oyun istiyoruz. Fizikî, taktiksel manada çok uygun olmamız gerekiyor. Yarın da farklı olmayacak. Fizikî olarak güçlü oyun sergilemek istiyoruz” açıklamasında bulundu.

“LİGİN EN ÇOK GOL ATAN TAKIMIYIZ”

Ofansif olarak güçlü bir grup olmak istediklerini lisana getiren Portekizli çalıştırıcı, şu tabirlere yer verdi: “Bu olağan. Her kadro deplasmanda gol atmakta zorlanabilir. Yalnızca Fenerbahçe için geçerli değil. Manchester City de olsa Real Madrid de olsa deplasmanda gol atmak sıkıntı olabilir. Biz ligde en çok gol atan ekibiz. Bu da kalitemizi gösteriyor. Deplasmanda gol atabilirsek daha uygun olur lakin ofansif olarak en güçlü olmak istiyoruz” açıklamalarında bulundu.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu