AktüelGüncelMagazin

Keser ve Ersoy Gerginliğine İzzet Yıldızhan da Katıldı

Paylaş:

“Benzemez Kimse Bize” programı yayından kalktı. Programın kaldırılması ile ikili arasındaki ipler iyice gerildi. Mustafa Keser, Bülent Ersoy’a, “Müzeyyen Senar, Muazzez Ersoy, Emel Sayın, Gönül Yazar varken divalık sana mı kaldı? Seni diva değil, divan yaparlar” dedi.

Gerginliğe İzzet Yıldızhan da katıldı. Yıldızhan da Bülent Ersoy’la yaptığı programın 4 hafta sonra yayından kalktığını aktararak, “Ben Mustafa (Keser) Abi’den çok daha sabırlı çıktım. 4 hafta dayanabilmiştim. Bülent Hanım’ın, artık böyle programlar yapmaması lazım. Daha çok sağlığına dikkat etmeli” ifadesini kullandı.

Yaşananların ardından Keser, YouTube kanalından açıklamalar yaparak programın Bülent Ersoy yüzünden bittiğini söyledi ve şöyle dedi:

“56 yılını sanata vermiş, 30 yıldır da ekranlarda olan biriyim. Kendisiyle hiç sahnede çalışmadım ama tabii huyunu, suyunu, sahnede neler yaptığını duyarız. Yapımcı Polat Yağcı, tarafından teklif geldiğinde pek sıcak bakmadım. Polat, ‘Abi yok, bir şey olmaz’ dedi. İçimde endişeler olmasına rağmen kabul ettim. Şunu düşündüm: ‘Ben bu arkadaştan yaşça da sanatça da büyüğüm. Bizim yanımızda sanat ve musiki açıdan yanlış bir hareket yapmaz’ Yanlış düşünmüşüm, yanılmışım.”

“SANKİ HİZMETÇİSİ GİBİ HİTAP EDİYORDU”

Mustafa Keser, programın bant yayın olmasını Bülent Ersoy’un geç kalmaları yüzünden istemediğini söyledi ve şu ifadelere yer verdi:

“Bant yayın kesinlikle benim tarzım değil. Onun üzerine canlı yayın yapmaya karar verdik. Birinci program o kadar toz kalkmadı. Ama ikinci programda sanki karşısında hizmetçisi, marabası var gibi hitap ediyordu. Kendisinden 6-7 yaş büyük adamım. Bana oradan ‘Keser’ diye bağırıyordu. Kimsin sen, bana o şekilde bağırıyorsun. Bana ‘Kürdo’ diyordu. Keser senin babanın uşağı mı? Sonra program bitti. Rejisöre, yönetmene, şefe bağırır, kendisi okuyamaz döner vokallere bağırır…”

Bülent Ersoy’un ‘diva’ kelimesini de hak etmediğini dile getiren Keser, “Müzeyyen Senar, Safiye Ayla, Nesrin Sipahi, Muazzez Ersoy, Emel Sayın, Gönül Yazar varken, divalık sana mı kaldı? Bunların hepsi seni 8’e katlar. Seni diva değil, divan yaparlar. Bülent Ersoy musiki ile ilgili çok bilgili olduğunu, uçan kuşun notasını yazdığını iddia ediyor. Şöyle bir önerim var. Noter tespiti yapsınlar. Konservatuvar hocalarımızdan birkaçı jüri olsun. Bizi imtihan etsinler. En ağır makamları okutsunlar. Hangimiz imtihanı kaybedersek bir diğerinin elini öpsün, ‘usta sensin’ desin ve mesleği bıraksın. Ben varım” dedi.

İzzet Yıldızhan dün Zorlu AVM çıkışında görüntülendi. Yıldızhan da Bülent Ersoy’la yaptığı programın 4 hafta sonra yayından kalktığını,

“Ben Mustafa (Keser) Abi’den çok daha sabırlı çıktım. 4 hafta dayanabilmiştim. Bülent Hanım’ın, artık böyle programlar yapmaması lazım. Daha çok sağlığına dikkat etmeli. Bazı sanatçılar zordur” sözlerini kullandı.

Yıldızhan, Bülent Ersoy’un orkestrasının KKTC’de tutuklanmasıyla ilgili ise “Bülent Ersoy’a değil arkadaşlara üzüldüm. Ben aynı pozisyonda kalsam dönmezdim” dedi.

 

Pars Alüminyum Tozu

Kullanım alanları

  • Metalik Pigment olarak;kaplama, boya, mürekkep ve tekstil sektöründe dekoratif amaçlı parlak gümüş rengi için kullanılır
  • Kimyasal olarak;Alüminyum Tozu kontrollü reaksiyon değerleri için poliofelin, sentetik alkol ve alüminyum-bazlı kimyasalların kimyasal üretiminde tercih edilmektedir, ve plastik ve kozmetik sektöründe kullanılır
  • Roket Yakıtı olarak. kullanılır
  • Fotovoltaik kalın film pastası olarak;güneş pillerinin üretiminde elektrik iletkeni olarak kullanılır
  • Metallurji sektöründe redüktör (indirgen madde), ısı kaynağı ve alaşımlama katkısı olarak kullanılmaktadır. Alüminyum Tozunun ekzotermik özelliğinden dolayı alüminatermik uygulamalarda ve ekzotermik kaynaklarda sıklıkla kullanılır
  • Refrakter olarak çelik endüstrisinde kullanılır
  • Yapışkan, Dolgu Macunu ve Kaplama olarak uzay ve askeri uygulamalarda kullanılır.
  • Patlayıcı olarak maden, havai-fişek ve askeri savunma sektöründe kullanılır
  • Toz Metallurjisinde çeşitli parçaların üretiminde kullanılır

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-0552 3307100

www.kimyadeposu.com

Kurşun oksit,mürdesenk,çinko tozu,alüminyum pastası,spekularit,demir tozu,mangan dioksit,mikronize manganez,mangan tozu,kurşun monoksit,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,netyerim.net,claypacks.com,nem alıcılar,aktif kil paketleri,silika jel,kaolin,potasyum silikat,sıvı kükürt,sıvı kaolin,diyatomit,hayvan altlığı,sepiyolit,pars lime sülfür,hadjin yılan kovucu

Jurnalci.com

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu