GüncelGündem

Kılıçdaroğlu, CHP’li büyükşehir belediye liderleri ile görüştü

Paylaş:

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partili büyükşehir belediye liderleri ile bir ortaya geldi.

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’li 9 büyükşehir belediye lideri ile parti genel merkezinde görüştü. İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu ile Eskişehir Büyükşehir Belediye Lideri Yılmaz Büyükerşen, programları nedeniyle toplantıya görüntü konferansla bağlandı.

Toplantının, belediye liderlerinin Kılıçdaroğlu ile görüşme talebi üzerine gerçekleştiği öğrenildi. Toplantı sonrası açıklama yapan Genel Lider Yardımcısı Seyit Torun, genel merkez ve belediyelere kara propagandaya karşı ortak hareket etme kararı alındığını söyledi.

“ALGI YARATMA ÇABASI”

Seçim öncesi partiye dönük baskıların artacağı duyumları aldıklarına değinen Torun, şunları söyledi:

* “Artık seçim yaklaştıkça biliyoruz ki belediyelerimize karşı kumpaslar ve kara propagandalar artacak. Bu yalnızca Mersin ile İzmir ile bitmeyecek. Daha evvel Ekrem Bey’e, Mansur Bey’e yapılmıştı. Kulağımıza da bilgiler geliyor bu yönde ama biz en sert halde bu konuya gerekli müdahaleyi yapacağız.

* Bizim belediyelerimizde hiçbir şey bulamazlar. Sonuçta İçişleri Bakanlığı orada, Adalet Bakanlığı orada. Çalışan işçinin soruşturmasını yapan onlar. Yani bir hatalı mudur, değil midir onun evrakını veren onlar ancak güya belediyelerimizde bir kabahat varmış üzere algı yaratmaya çalışıyorlar.

* Sabaha karşı baskın yaparak bir algı yaratmaya çalışıyorlar. Bir belgeyi, bir görevliyi göndererek alması mümkünken 50 polisi kapıya dayayarak sabaha karşı bir evrak için güya değerli bir olay varmış üzere belediyeye gönderiyorlar. Bunların hepsi algı yaratma gayreti.” DHA

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu