Spor

Konyaspor Basketbol Koçu Gençoğlu: “Kiminle oynuyorsak oynayalım önceliğimiz mücadele”

Paylaş:

Konyaspor Basketbol Koçu Engin Gençoğlu, Beşiktaş karşısında aldıkları galibiyetin kadro halinde alındığını belirterek, “Kiminle oynuyorsak oynayalım bizim öncelikli sloganımız ‘mücadele’. Kiminle oynuyorsak daima çabayı göstermek zorundayız” dedi.

Basketbol Harika Ligi‘ne deplasmanda aldığı Beşiktaş galibiyetiyle başlayan Konyaspor Basketbol’da Koç Engin Gençoğlu, ekibin sponsorluk muahedesi imza merasiminin akabinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Deplasmanda galip gelerek lige başlamanın kendileri için çok hoş ve kıymetli olduğunu kaydeden Koç Gençoğlu, “Açıkçası birinci maçın gerilimi üzerimizde vardı. Oynanan oyundan çok şad olduğum söylenemez. Fakat yeni kurulmuş bir grup olduğumuz için daha vakte muhtaçlığımız var. O yüzden ilerleyen vakitlerde daha âlâ oyunla galibiyetler alabileceğimize inanıyorum. Natürel deplasmanda Beşiktaş’ı yenip lige başlamak çok kıymetli, hoş bir şey” dedi.

“Galibiyet kadro halinde geldi”

Beşiktaş karşısında galibiyeti ekip halinde aldıklarını vurgulayan Engin Gençoğlu, “Herkesten randıman almak için transfer yapmış bir takımız. Kimseyi oynatmış olmak için yahut müddet vermiş olmak için, transfer yapmış olmak için takımımıza katmadık. En kıymetli transfer stratejimiz buydu. Birinci maçta da gördük ki bunun karşılığını alabiliyoruz. Natürel ki de yabancılarımız çok kaliteli, kıymetli oyuncular. Onlardan daima bu performansı bekliyoruz. Onların bu performansı daima göstermeleri lazım fakat benim için kıymetli olan yalnızca yabancıların performansı değil, geriye kalan 7 tane Türk oyuncumun göstereceği performans da çok kıymetli. Bence galibiyet kadro halinde geldi” tabirlerini kullandı.

“Kiminle oynuyorsak daima çabayı göstermek zorundayız”

Ligin 2. haftasında iç alanda TOFAŞ ile karşılaşacakları maça da değinen Gençoğlu, “TOFAŞ öncelikle Şampiyonlar Ligi’nin birinci 8’ine kurulmuş ve yıllardır yatırım yapan, basketbolun önemli bir modülü olan grup. Oyuncularıma söylediğim birinci şey içeride maç kaybetmemiz gerektiğiydi. Kiminle oynuyorsak oynayalım bizim öncelikli sloganımız ‘mücadele’. Kiminle oynuyorsak daima çabayı göstermek zorundayız. TOFAŞ, evimizdeki birinci maç, önemli, güçlü bir rakip. O yüzden yeniden dersimize uygun çalışacağız. Yeniden alanda terimizin son damlasına kadar gayret edip galip gelmeye çalışacağız. Hoş bir maç bizi bekliyor açıkçası” diye konuştu. – KONYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu