GüncelGündem

Linç edilen saldırgan o değilmiş..Asıl saldırgan suçunu itiraf etti

Paylaş:

https://youtu.be/t6szsr3btII

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde parkta spor yapan 4 aylık hamile 32 yaşındaki Ebru Tireli’ye saldırdığı iddiasıyla önce tutuklanıp sonra serbest bırakılan Mehmet Tanrıbilen, “Kendimden emindim suçlu olmadığım için. Lisanslı hentbol, basketbol oyuncusuyum. Neden bir kadına ‘Bir daha burada spor yapmayacaksın’ diye saldırayım” dedi

manisa_saldirgan_jurnalci

Turgutlu’nun Ergenekon Mahallesi’nde geçen çarşamba günü meydana gelen olayda, 4 aylık hamile olan 32 yaşındaki Ebru Tireli, akşam saatlerinde evinin yakınındaki Osman Gazi Parkı’na spor yapmaya gitti. Bu sırada, kırmızı renkli bir otomobilden inen bir erkek, yanına gelip “Bir daha burada yürüyüp, spor yapmayacaksın” diye bağırdı, ayağından çıkardığı ayakkabısıyla genç kadının suratına vurdu. Saldırgan, dengesini yitirince düşerek başını kaldırıma çarpan Ebru Tireli’ye yerdeyken tekme atıp vurmayı sürdürdü. Korkup, gözyaşları döken hamile olduğunu söyleyen Ebru Tireli’nin çığlık atması üzerine saldırgan kaçtı.

Polisteki ifadesinde Ebru Tireli’ye saldırdığını itiraf eden evli Davut K.’nin daha önce iki kadına daha saldırdığı iddia edildi. Davut K.’nin diğer iki kadına kendisinin saldırmadığını söylediği öğrenildi. Antidepresan haplar kullandığı Davut K.’nın olay anında alkollü olduğu iddia edildi.

Paylaş:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu