Spor

NVIDIA RTX 4080 nihayet çıktı! İşte RTX 4080 fiyatı

Paylaş:

Geçtiğimiz aylarda duyurulan NVIDIA Rtx 4080‘in 16 Kasım tarihinde piyasaya sürüleceği bildirilmişti. Türkiye için başlangıç fiyatı 26.200 TL olarak belirlenen NVIDIA Rtx 4080‘in başlangıç fiyatı 27.425 TL’ye yükseldi.

NVIDIA RTX 4080 ÇIKTI

NVIDIA’nın iki yılda bir piyasaya sürdüğü yeni kuşak ekran kartlarının sonuncusu olan RTX 4000 serisinin en çok beklenen modeli NVIDIA GeForce RTX 4080 uzun bir bekleyişin akabinde çıkış yaptı.

NVIDIA RTX 4080 FİYATI

NVIDIA’nın internet sitesinde RTX 4080’in 27.425 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu gözükse de şimdi NVIDIA’nın internet sitesinden satın alım yapılmamaktadır.

NVIDIA RTX 4080 ÖZELLİKLERİ

 • NVIDIA CUDA Çekirdekleri: 9728
 • Artırılmış Saat Suratı (GHz): 2.51
 • Bellek Boyutu: 16 GB
 • Bellek Tipi: GDDR6X

Game Ready Sürücüleri

GeForce Game Ready Şoförleri en sevdiğiniz oyunlarda en güzel tecrübesi sunar. Geliştiriciler ile iş birliği içinde hassas bir biçimde ayarlanan bu şoförler, azamî performans ve güvenilirlik için binlerce donanım yapılandırmasında test edilmiştir

GeForce Experience

Videolar, ekran imgeleri ve canlı yayınlar kaydedip bunları arkadaşlarınızla paylaşın. Şoförlerinizi şimdiki tutun ve oyun ayarlarınızı optimize edin. GeForce Experience tüm bunları yapmanıza imkan sağlar. GeForce ekran kartınız için kusursuz bir yol arkadaşı.

NVIDIA G-SYNC

Yüksek yenileme suratları, HDR ve daha ziyadesiyle yırtılmasız, akıcı bir oyun tecrübesi yaşayın. Bu, oyun tutkunları için en yeterli oyun monitörü ve vazgeçilmez bir donanımdır.

NVIDIA Ansel

360 derece, HDR ve muhteşem çözünürlüklü fotoğraflar çeken bu güçlü oyun içi fotoğraf modu ile ekran imajlarınızı sanat yapıtlarına dönüştürün.

Sanal Gerçeklik

En yüksek performanslı grafikler, en akıcı ve etkileyici sanal gerçeklik tecrübelerini sunar.

Yeniden Boyutlandırılabilir BAR

Yeniden Boyutlandırılabilir BAR, CPU’nun tüm GPU kare arabelleğine tek seferde erişmesine imkan tanıyan, pek çok oyunda performansı artıran, gelişmiş bir PCI Express özelliğidir.

NVIDIA REFLEX NEDİR?

NVIDIA Reflex ve GeForce RTX 40 Serisi ekran kartları, en yüksek rekabet avantajı için en düşük gecikmeyi ve en uygun hassaslığı sunar. Sistem gecikmesini optimize etmek ve ölçmek için tasarlanan Reflex, rekabetçi oyunlar için daha süratli maksat belirleme, daha süratli reaksiyon müddetleri ve en yeterli nişan alma hassasiyetini sunar.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu