Ekonomi

Parolapara, işletmelere kazandırmayı hedefliyor

Paylaş:

İSTANBUL (AA) – Finansal teknoloji alanında hizmet veren Parolapara, yüzde 1,99'dan başlayan komisyon oranlarıyla işletme sahiplerine kazandırmayı amaçlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, teknolojik gelişmelerin hız kesmeden devam etmesiyle işletmesini dijitale taşıyan ya da yenisini oluşturan şirketlerin ihtiyaçlarına entegre çözümler sunan Parolapara, bu doğrultuda ürün ve kampanyalar üretmeye devam ediyor.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası lisansı bulunan “PCI-DSS 1. Seviye” sertifikaya sahip Parolapara, küçük ve orta ölçekli tüm işletmelerin satış işlemlerinde kullanabilecekleri sanal pos hizmetlerinde komisyon oranını, yüzde 1,99'dan başlatıyor.

– “Büyümeyi hedefleyen işletmeler için hizmetler sunuyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Parolapara Genel Müdürü Fatih Çelik, bu yıl elektronik para kuruluşlarının bireysel ve tüzel kullanıcı sayılarında önemli artış yaşanacağını belirtti. Müşterilerin ihtiyaçlarına daha çok odaklandıkları bir yılı geride bıraktıklarını belirten Çelik, şunları kaydetti:

“Parolapara olarak her geçen gün gelişen ve dijitalleşen dünyada, markalarını dijital dönüşüm ekseninde büyütmeyi hedefleyen işletmeler için hizmetler sunuyoruz. Bu noktada Parola Pos, çevrim içi satış gerçekleştiren tüm dijital işletmelere, ek ücret ödemeye gerek kalmadan yüzde 1,99'dan başlayan komisyon oranlarıyla kazandırmayı hedefliyor. Sürekli geliştirmekte olduğumuz inovatif çözümler sayesinde işletmeler, tek bir entegrasyon ile tahsilatlarını kredi veya banka kartı ile gerçekleştirebilirken, ertesi gün ödeme alma imkanından da yararlanıyor. 'Parola kazanmak' mottosuyla çıktığımız bu yolda, yenilikçi ve müşterilerimizin karını artıracak kampanyalar üretmeye devam edeceğiz.”

– Ek birçok ücret alınmıyor

Son aylarda yaptığı marka bilinirlik çalışmaları ile fintek sektöründe adından sıkça söz ettiren Parolapara, işletmelere özel düşük komisyon oranlarıyla istikrarlı ve güvenli büyümesini sürdürüyor. Geliştirdikleri sanal pos kampanyasıyla alanında güven oluşturmayı hedefleyen marka, son dönemlerde işletmeleri zorlayan yüksek komisyon oranlarına karşı bir tutum sergiliyor.

Marka, sunduğu sanal pos hizmeti ile işletmeleri birçok sürpriz ücretten kurtarıyor. Verimsizlik aidatı veya aylık sabit ücret gibi masrafların olmadığı Parola Pos hizmetinde, sanal pos entegrasyon ücreti de alınmıyor. Kredi kartından taksitli ödeme imkanının yanı sıra işletmeler, ertesi gün ödeme alma hizmetinden de yararlanabiliyor.

Parolapara, linkle ödeme hizmetiyle de öne çıkıyor. “Parola Link” ile işletmeler, tek kullanımlık linkler oluşturarak güvenli çevrim içi satış gerçekleştirirken, dilerlerse satışlarını taksitlendirebiliyor. Bu sayede kullanıcılar, saniyeler içinde satın alım işlemlerini güvenle tamamlayabiliyor.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu