Spor

Sakaryaspor’da ilk hedef play-off hattının içinde kalmak

Paylaş:

SAKARYA (AA) – Sezonun ilk devresinde inişli çıkışlı performans sergileyen Sakarya temsilcisi, devreyi Gençlerbirliği’ni yenerek 25 puanla 10’uncu sırada tamamladı.

Yeşil-siyahlı ekip, ikinci yarıda Göztepe, Altınordu ve Tuzlaspor maçlarında sahadan galibiyetle ayrılarak galibiyet serisini 4 maça çıkardı.

Ligin 22’nci haftasını 34 puanla 8’inci sırada play-off hattının 1 sıra gerisinde kapatan Sakaryaspor, pazar günü evinde konuk edeceği Ankara Keçiörengücü’nü yenerek ilk 7 iddiasını sürdürmek istiyor.

“Mücadelemiz sonuna kadar devam edecek”

Teknik Direktör Taner Taşkın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımın başında çıktıkları ilk maçta deplasmanda Tuzlaspor’u mağlup ettiklerini anımsattı.

Tuzlaspor maçında istekli ve arzulu oyunun olduğunu belirten Taşkın, “Oyun formatında küçük de olsa değişiklik yaptık, oyuncuların bazılarında değişiklik yaptık. Bunlar da saha içinde çok iyi reaksiyon verdi. Tuzlaspor maçında oyunun büyük bölümünü domine eden oyun ve mücadele vardı. Bu beni mutlu etti.” dedi.

Taşkın, 34 puanın play-off sınırında puan durumu olduğuna değinerek, “Bizim ilk, gerçekçi hedefimiz, play-off’un içerisinde sağlam pozisyon alabilmek çünkü geriden geliyoruz ama baktığımız zaman zirveyle aramızda çok fazla açıklık yok, 7 puan farkı var. 3 puanlık sistemde bu kapanmayacak puan farkı değil. Mücadelemiz sonuna kadar devam edecek. Eğer zirveyi, ilk 2’yi yakalama pozisyonumuz olursa da sonuna kadar oyuncu grubuyla bunu kovalayacağız inşallah.” diye konuştu.

“Sağlam pozisyon alacaksak hanemizde her hafta puan olmak zorunda”

“Bu sezon ilk 7 takımın play-off’a girmesi diğer takımları da sıcak tuttu.” diyen Taşkın, şu ifadeleri kullandı:

“Önceden ilk 6 içinde olanlar play-off oynuyordu. Herkes bu sene ciddi takım kurdu. Bu ligin birinci gerçeği mücadele, bunu unutmamamız gerekiyor. Mücadele eden ve sahada çok fazla isteyen takım o gün büyük oranda netice alıyor. Herkes herkesi yenebildiği için yukarıdaki makas çok fazla açılmıyor. Dengeler değişebiliyor. Samsunspor lige çok iyi başlamadı ama şu anda baktığınız zaman Eyüpsyor ile zirveyi paylaşıyor. Allah izin verirse biz de bu seviyede olabiliriz, olmayacak şey değil. Bu çalışmayla, inanmayla geçen bir şey. Bunu sağlamak için buradayız.”

Taşkın, puan hedefi söylemenin doğru olmadığını dile getirerek, “Ama her maçta hanemde puan görmek istiyorum. İç saha dış saha fark etmez. Eğer zirve mücadelesi vereceksek, özellikle play-off’un içerisinde sağlam pozisyon alacaksak hanemizde her hafta puan olmak zorunda.” değerlendirmesinde bulundu.

Muhabir: Emre Ayvaz

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu