Ekonomi

Samsung, yeni Galaxy M34 5G serisini kullanıcılarına sunuyor

Paylaş:

İSTANBUL (AA) – Samsung, geliştirdiği yeni akıllı telefon Galaxy M34 5G ile kullanıcıların bir telefondan beklediği tüm özellikleri fiyat ve performans odağında sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye pazarına, koyu mavi, mavi ve gümüş olmak üzere 3 renk ve 6-128 GB versiyonu ile giriş yapan Samsung Galaxy M34 5G, güçlü özellikleri ve ulaşılabilir fiyatlandırma seçenekleriyle dikkatleri üzerinde topluyor.

Samsung'un yeni akllı telefonu 6000 mAh kapasiteli bataryası ile kesintisiz güç sunarken, 6.5 inçlik 120Hz FHD+ Super AMOLED ekranıyla daha canlı ve net bir görsel deneyim sağlıyor. Kameralarıyla da kusursuz bir deneyimi beraberinde getiren Galaxy M34 5G, 50MP OIS ana kamera, 8MP ultra geniş, 2MP makro ve 13MP ön kamerasıyla çeşitli çekim tekniklerini kullanıcılarla buluşturuyor.

Yazılım desteği açısından uzun vadeli güvence sunan Galaxy M34 5G, 4 yıl boyunca Android güncellemeleri ve 5 yıl boyunca güvenlik güncellemeleri alacak. Exynos 5nm 1280 işlemci, hızlı ve akıcı bir kullanım için mükemmel bir performans gösterirken, Gorilla Glass 5 ekran koruması dayanıklılığı artırarak kullanıcıların cihazlarını uzun ömürlü ve güvende tutmalarına yardımcı oluyor. Galaxy M34 5G, teknoloji tutkunlarına etkileyici bir deneyim sağlamak için özel olarak tasarlandı.

Çift SIM girişi ile kullanıcıları karşılayan cihaz, 1 TB'a kadar artırılabilir hafızası ile kullanıcılara geniş depolama alanı sunuyor.

– 30 dakikada yüzde 43'lük bir dolum performansı sunuyor

Galaxy M34 5G'nin öne çıkan özellikleri arasında, günlük kullanım sırasında şarj endişesi yaşamadan uzun süreli performans sunabilmesi yer alıyor. 6000 mAh batarya kapasitesine sahip Galaxy M34 5G ile kullanıcılar, şarjı düşünmeden, 4K 30 FPS video çekebiliyor, gelişmiş ekranla oyun oynayabiliyor ve günlük işlerini hız kesmeden tamamlayabiliyor.

Galaxy M34 5G'nin batarya kapasitesi, kullanıcıların gün boyu süren yoğun kullanım gereksinimlerini kolaylıkla karşılayabiliyor. Ayrıca 25W hızlı şarj desteği veren Galaxy M34 5G, 30 dakikada yüzde 43'lük bir dolum performansı sunuyor.

– 6.5 inç 120Hz FHD+ Super AMOLED Ekran

Galaxy M34 5G'nin 6.5 inçlik 120Hz FHD+ Super AMOLED ekranı, önceki modellere göre daha da geliştirildi. Güneş altında bile mükemmel görünüm sunan 1.000 nit parlaklık ile görsel deneyim bir üst seviyeye taşınıyor.

Galaxy M34 5G'nin 120Hz yenileme hızına sahip ekranı, kullanıcıların gözlerini yormadan daha akıcı bir kullanım sağlıyor. Mavi ışık oranının yüzde 6.5'in altına indirilmesiyle göz sağlığı daha da emin bir hale geliyor. Galaxy M34 5G'nin ekranı, film izlerken, oyun oynarken veya sosyal medyada gezinirken daha canlı ve net bir deneyim sunuyor.

– 8MP ultra geniş ve 2MP makro kameraları ile her tür çekim deneyimini yaşatıyor

Galaxy M34 5G, 50MP OIS ana kamera ile değerli anları yüksek görüntü kalitesi ile ölümsüzleştirmeye olanak tanıyor. Yeni model, 8MP ultra geniş ve 2MP makro kameraları ile her tür çekim deneyimini yaşatıyor.

Gece modu (nightography) ve OIS özellikleri, kullanıcıların düşük ışık koşullarında dahi net ve keskin fotoğraflar çekmesini mümkün kılıyor. Ana kamerada 4K 30fps video çekimleri yapılabiliyor. 13MP ön kamerası ile Galaxy M34 5G, selfie deneyimini bir üst boyuta taşıyor.

Ayrıca Samsung, kullanıcıların cihazlarını güncel ve güvende tutma konusundaki kararlılığını bir kez daha gösteriyor. Galaxy M34 5G, kullanıcılara 4 yıl boyunca Android güncellemeleri ve 5 yıl boyunca güvenlik güncellemeleri sunarak uzun ömürlü bir deneyim vadediyor. Böylece kullanıcılar, yeni uygulamaları ve özellikleri deneyimlemeye devam edebiliyor.

– Exynos 1280 işlemcisi ve 5G teknolojisi ile destekleniyor

Galaxy M34 5G'nin gücü Exynos 1280 işlemcisi ve 5G teknolojisi ile destekleniyor. Bu işlemci, kullanıcılara hızlı ve akıcı bir deneyim sunmak için tasarlandı. Exynos 1280, 5nm mimari ve yüksek performansıyla ön plana çıkıyor ve kullanıcıların her türlü görevi hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak tanıyor.

Ayrıca, 5G teknolojisinin desteği sayesinde internet kullanımı daha da hızlı hale geliyor. Galaxy M34 5G, güçlü işlemci ve 5G teknolojisi kombinasyonuyla kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmayı hedefliyor.

Samsung Galaxy M34 5G modelinde bulunan “Ses Odağı” özelliği ortamdaki sesleri filtreleyerek sadece konuşan bireyin sesini karşı tarafa aktarabiliyor. Böylece, ses kalitesi iyileştirilerek daha net bir görüşme yapılmasına imkan sağlanıyor.

Arka plan gürültüsünü filtreleyerek gereksiz sesleri engelleyen “Ses Odağı” özelliği, ses frekanslarını yükselterek arama deneyimini daha üst bir seviyeye taşıyor. “Ses Odağı” özelliği, en gürültülü ve kalabalık ortamlarda dahi kullanıcıların sesini arka plandaki seslerden ayırarak, telefon ve görüntülü görüşmelerde daha net bir ses kalitesi sunabiliyor.

– Gorilla Glass ile daha dayanıklı

Gorilla Glass 5 ekran koruması, mobil telefonların dayanıklılığını artırarak kullanıcıların cihazlarını uzun ömürlü ve güvende tutmalarına yardımcı oluyor. Çizilmelere, düşmelere ve darbelere karşı son derece dayanıklı olan bu teknoloji, kullanıcıların günlük yaşamlarında karşılaştıkları olası tehlikelere karşı ekranlarının zarar görmesini engelliyor.

Ayrıca, ince ve şeffaf yapısı sayesinde cihazların estetik görünümünü koruyor ve ekran altındaki görüntü kalitesini etkilemiyor. Gorilla Glass 5, mobil telefonların uzun ömürlülüğünü artıran önemli bir bileşen olarak Galaxy M34 5G ile mükemmel bir uyum yakalıyor.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu