GüncelGündem

Sevgililer Günü mesajı! Sevgililer Günü için uzun, kısa, anneye, eşe bildiri…

Paylaş:

Sevgililer Günü, dünyanın dört bir yanında aşkı ve sevgiyi kutladığımız özel bir gün. Her yıl 14 Şubat’ta klâsik olarak kutlanan bu özel gün, sevgililerin birbirlerine olan hislerini ya bir ikramla ya da Sevgililer Günü iletisi ile söz etme ve birlikte romantik anlar yaşama fırsatı sunuyor. Kimi çiftler için bu gün, aşklarını pekiştirmenin, anıları tazelemenin ve birbirlerine duydukları sevgiyi daha da derinleştirmenin bir yolu olurken, bazıları içinse yeni başlangıçlara vesile oluyor. Aşkın tavan yaptığı bu gün için en manalı Sevgililer Günü iletisi haberimizde yer alıyor.

SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJI

“Sevgililer Günü’müz kutlu olsun, hayatımın manası. Seninle geçirdiğim her an, benim için kıymetli ve unutulmaz.”

“Gözlerinde kaybolmak, gülüşünde memnunluğu bulmak… Seninle her an bir hazine, Sevgililer Günü’nde yalnızca seninle olmak istiyorum.”

“Aşkın rengi kırmızı, gülüşünün tadı tatlı, gözlerinin derinliği sonsuz… Seninle her an yeni bir başlangıç, Sevgililer Günü’müz kutlu olsun.”

“Seninle her anım bir aşk masalı, Sevgililer Günü’nde seninle olmak bana sonsuz memnunluk veriyor. Seni seviyorum, canımın içi.”

“Dünyanın en hoş ikramı sensin, Sevgililer Günü’nde yalnızca seninle olmak istiyorum. Seninle her anımı paylaşmak benim için bir zevk.”

Aşk dolu Sevgililer Günü Bildirileri:

Romantik Mesajlar: Sevgilinize olan aşkınızı ve bağlılığınızı lisana getiren duygusal bildiriler.

Eğlenceli Mesajlar: Sevgilinizle paylaştığınız komik anlara ve ortak zevklerinize atıfta bulunan esprili bildiriler.

Anlamlı Mesajlar: Sevgilinize olan saygınızı ve hayranlığınızı söz eden, onu ne kadar özel kıldığınıza dair bildiriler.

Uzun Mesajlar: Sevgilinize duyduğunuz her şeyi ayrıntılı bir formda anlatan uzun ve duygusal iletiler.

Kısa Mesajlar: Manalı ve öz, sevginizi kısa ve net bir formda tabir eden bildiriler.

Duygu yüklü Sevgililer Günü İletisi:

Romantik: “Seninle her gün Sevgililer Günü üzere. Seni her şeyden çok seviyorum.”

Eğlenceli: “Seninle gülmekten asla yorulmam. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!”

Anlamlı: “Hayatımda olduğun için her gün şükrediyorum. Seni çok seviyorum.”

Uzun: “Seninle tanıştığım günden beri hayatım değişik bir mana kazandı. Seninle her şey daha hoş, daha manalı. Seni her şeyden çok seviyorum ve sonsuza kadar seveceğim.”

Kısa: “Sen benim her şeyimsin. Seni seviyorum.”

ANNEYE SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJI

“Sevgili Anneciğim, Sevgililer Günü’nde sana olan sevgimi ve minnetimi tabir etmek istiyorum. Senin kocaman kalbin ve sonsuz sabrın sayesinde beni büyüttün, destekledin ve her vakit yanımda oldun. Seninle geçirdiğim her an benim için pahalı, zira sen benim en büyük sevgilimsin. Seni çok seviyorum, Annecim. Sevgililer Günü’n kutlu olsun!”

“Sevgili Annem, bugün seni Sevgililer Günü’n hasebiyle bir kere daha hatırlamak ve seni ne kadar çok sevdiğimi belirtmek istiyorum. Senin sevgin, benim için dünyadaki en pahalı hazine. Sıcak gülümseyişin ve kocaman kalbinle her vakit yanımda olduğunu bilmek beni keyifli ediyor. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, annem! Seni çok seviyorum.”

“Canım Annem, Sevgililer Günü’nde sana olan sevgimi ve minnetimi tabir etmek istiyorum. Beni her vakit anlayan, destekleyen ve sevginle sarıp saran bir meleksin. Senin sevginle dolu ellerinden daha kıymetli bir armağan olamaz. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, annecim. Seni çok seviyorum!”

“Sevgili Anneciğim, bugün senin üzere bir meleği anmak ve seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Senin sevgin ve fedakarlığın beni her vakit etkiliyor. Her vakit benim yanımda olduğun için minnettarım. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, annem. Seni çok seviyorum!”

“Annem, Sevgililer Günü’nde sana olan sevgimi tabir etmek için sözler yetmez. Senin sevgin, benim için dünyadaki en pahalı hazinedir. Seninle geçirdiğim her anı ömür uzunluğu unutmayacağım. Seni çok seviyorum, Anneciğim. Sevgililer Günü’n kutlu olsun!”

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu