GüncelGündem

Soyer’den Kılıçdaroğlu’na, ‘Sonuna kadar arkandayız’ bildirisi

Paylaş:

Avrupa Kurulu Parlamenter Meclisi tarafından İzmir’e verilen 2022 Avrupa Ödülü’nün takdim merasimi CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun iştirakiyle yapıldı. Merasimde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, Kılıçdaroğlu’na seslenerek, “Türkiye’yi İzmir’le birlikte çok daha umutlu ve bereketli günlere ulaştırma gayretinizde sonuna kadar gerinizde olduğumuzdan emin olabilirsiniz” dedi.

Avrupa Kurulu Parlamenter Meclisi tarafından İzmir’e layık görülen 2022 Avrupa Mükafatı, Konak’taki tarihi Agora Antik Kenti’nde düzenlenen merasimle  İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer’e takdim edildi.

Törene, CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve  İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer’in yanı sıra Avrupa Kurulu Parlamenter Meclisi (AKPM) Toplumsal İşler, Sıhhat ve Sürdürülebilir Kalkınma Komisyonu  Lideri, CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, AKPM Genel Sekreteri Despina Chatzivassiliou-Tsovilis, AKPM vekilleri, İzmir Milletvekilleri, belediye liderleri, bürokratlar ve çok sayıda davetli katıldı.

“GÜÇLÜ MALİ İDARESİYLE AAA KREDİ NOTUNU TAŞIMAYI SÜRDÜRÜYORUZ”

Törende konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, ülkenin giderek daha çok içine kapandığı bir periyot yaşadığını vurgulayarak şunları söyledi;

*Ekonomik krizle, hayat pahalılığı ile çaba ediyor. Tüm olumsuz şartlara rağmen biz İzmir’i dünyayla entegre ediyoruz. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin güçlü mali idaresiyle AAA kredi notunu taşımayı sürdürüyoruz.

*Buca Metrosu’nda olduğu üzere büyük ölçekli memleketler arası yatırımları ülkemize çekmeye devam ediyoruz. Kentimiz, ortaya koyduğu özgün şehircilik vizyonu nedeniyle dünyanın birinci CittaSlow Metropolü ilan edildi.

*Fuarlar başta olmak üzere çok sayıda milletlerarası buluşmayı kentimize getirerek İzmir’i, Akdeniz ve dünya kentleri için bir köprü haline getiriyoruz. Brüksel’de ve Almanya’nın 5 kentinde İzmir Konutları’nı açtık ve böylelikle Avrupa’yla kentimiz ortasında ekonomik ve kültürel işbirlikleri kuruyoruz.

*Tüm bunlar İzmir’de savunduğumuz demokratik bedellerin ve dünyaya açık bir mahallî idare anlayışımızın sonucu.

SOYER’DEN KILIÇDAROĞLU’NA ”SONUNA KADAR ARKANIZDAYIZ” MESAJI

Soyer, Seferihisar’daki CHP kampının açılış konuşmasında yol arkadaşlarınıza “Artık bilmek zorundayım. Siz hakikaten benimle birlikte misiniz?” diye seslenerek gündeme damga vuran CHP Genel Lideri Kılıçdaroğlu’nu da selamlayarak şöyle konuştu: “Sayın Genel Liderim, hiç kuşkunuz olmasın. Kurtuluşun ve kuruluşun kenti İzmir, kadirşinastır. Türkiye’yi İzmir’le birlikte çok daha umutlu ve bereketli günlere ulaştırma gayretinizde sonuna kadar gerinizde olduğumuzdan emin olabilirsiniz”

“YÜREĞİ ÇOKLUK İÇİNDE BİRLİK İÇİN ATAN 4.5 MİLYON İZMİRLİ ADINA”

Soyer “Avrupa Mükafatı Komitesi’nin aldığı bu karar, yalnızca şahsımı ve belediyemizi değil tüm İzmirlileri gururlandırmıştır.  Mükafatı, yüreği çokluk içinde birlik için atan 4,5 milyon İzmirli ismine alıyorum. Hoş İzmir’in hoş çocuklarına ve hoş gençlerine emanet ediyorum. Emek veren, katkısı olan herkese çok teşekkür ediyor, hepinizi sevgi ve hürmetle selamlıyorum.” diyerek kelamlarını tamamladı.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu