Yaşam

Survivor All Star’ın ikinci Eleme Adayı Belli Oldu!

Paylaş:

Survivor All Star’da önceki bölümde dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazanmış, Mavi takımdan ilk eleme adayı Aysu olmuştu. Bu bölümde de dişe diş mücadeleye sahne olan dokunulmazlık oyununda sinirler gerildi. Tartışmalar meydana geldi. İkinci eleme adayı belli oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanları Musa Can Çayan anlattı:

SEMA’YA SARILMASINI HİÇ ANLAMADIM’

Seda Ocak, yarışmaya yeni katılan kardeşi Sema’ya Nagihan’ın koşarak sarılmasına anlam veremediğini ifade etti. Seda, “Takım onu iyi karşıladı. Nagihan’ın koşarak Sema’ya sarılmasını hiç anlayamadım. Bir gün önce konseyde çıkarken kendi takımına benden daha kötü biri geliyor göreceksiniz dedi. Hem sevindim Sema’ya sarılmasına hem de dedim ki hayırdır dün Sema hakkında cümle kullanıyorsun, bugün ay Sema diye sarılıyorsun. İşte bu Nagihan Karadere, her şeyi her zaman her yerde farklı yapabiliyor” dedi.

OGEDAY’IN SAKATLIĞI HAKKINDA KONUŞTU

Ogeday, sakatlığıyla ilgili “Baktım biraz deneme fırsatım oldu. Arkada kendim böyle bir mekanizma tarzı bir şey yaptım. Çok böyle belle alakalı değil de biraz daha omuz tarzı gözüküyor. O yüzden iyi hissediyorum. İnisiyatif alıyorum. Doktorla da konuştuk. Top sende dedi, ben de okey oynamak istiyorum dedim. Enerjimiz güzel. Yeni arkadaşlar geldi, her biri kendi sezonlarında başarılı isimlerdi ama o sezonlar o sezonda kaldı. Başka bir sezondayız, kendileriyle yarışmak için heyecanlıyız” ifadelerini kullandı.

YAMAN VE YASİN ARASINDA GERGİNLİK

Oyun alanında Yaman’ın Yasin hakkında konuşması Yasin’i sinirlendirdi. Yasin’in neden bu kadar öfkelendiğini Yaman anlayamasa da, Poyraz araya girdikten sonra da Yasin’in sert sözleri devam etti.

OGEDAY VE YUNUS EMRE KAFA KAFAYA GELDİ
Oyun alanında gerginlik tekrardan yükseldi. Ogeday ile Yunus Emre kafa kaya geldi. Ogeday, ‘Ben başkalarına benzemem, haberin olsun. Terbiyeli ol” derken Yunus Emre de ‘Ne yaparsın’ diyerek üstüne yürüdü. Bozok araya gerek Yunus Emre’yi uzaklaştırdığında, Yunus Emre, “Ben de burada duracağım. ‘Avel’e bağlayacağım dedi. Ogeday’da ‘Normal olsan aynı şey zaten. Bunları yapıyorsun sonra köşede gelip özür diliyorsun herkesten” cevabını verdi. İkili arasında sözlü tartışmanın devam etmesiyle tekrardan gerginlik yükselerek karşı karşı geldiler. Yunus Emre çok sinirlenirken Atakan’ın araya girmesiyle ikili yatıştırıldı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANAN TAKIM
Dokunulmazlık oyununda 11-10’luk skordan sonra Yaman ile Berna, Sema ile Yunus Emre’yle karşı karşıya geldi. Yaman ve Berna’nın daha uzun süre dayanmasıyla 12-10’luk skorla dokunulmazlık oyununu Mavi Takım kazandı.

‘KIRMIZI TAKIMDA GÖRÜLEN TEK BİR SORUN VAR ODA YUNUS EMRE’
Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, “Kırmızı takımda görülen tek bir sorun var oda Yunus Emre.” dedi. Ilıcalı, Yunus Emre’nin kendince bu kontrol edilemez sinirinin sebebini açıklamasından sonra şu ifadeleri kullandı:

Ben sana hemen bu konuyla ilgili bir şey söyleyeyim. Senin gibi insanlarda ben her zaman şöyle bir değerlendirme yapıyorum. Ekip olarakta değerlendirmemiz bu, benim hayat felsefemde bu. Bir insan eğer bir insanla problemliyle bu dünyanın en normal olayı derim. İki insanla problemliyse de olabilir derim. Üçüncüyle problemliyle ya adamda bir şey mi var derim. Dördüncü ile problemliyle problem bu adamda derim. Beşinci ile problemliyse kafası gitmiş derim. Altıncı ile problemliyse de ümitsiz vaka derim. Değişik insanlarla problem yaşıyorsun çünkü problem sende

ELEME ADAYI
Dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takımda konseyde 7 Pınar, 5 Gizem, 1 Aleyna çıktı. Bu sonuca göre ikinci eleme adayı Pınar oldu.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu