Spor

Suudi Arabistan’dan Ronaldo’ya dev teklif

Paylaş:

İspanya’nın günlük gazetesi MARCA’nın aktardığına göre, Arjantin’e karşı Dünya Kupası’nda aldığı 2-1’lik galibiyetle gelişmekte olan bir futbol ülkesi olduğunu kanıtlayan Suudi Arabistan’ın Al-Nassr takımından, geçtiğimiz günlerde Manchester United ile yollarını ayıran Cristiano Ronaldo‘ya teklif geldi.

Portekizli futbolcu, geçen hafta verdiği bir röportajda doğruladığı üzere, geçen yaz Suudi Arabistan’dan büyük bir teklif aldı. O dönemde aldığı teklif, iki sezon için 242 milyon euroya ulaşmıştı. Ronaldo ise Şampiyonlar Ligi’nde başarı kazanmak istemesi nedeniyle bu teklifi reddetmişti.

Şimdiyse Avrupa’nın dev takımları Ronaldo’ya sırtını döndü. Portekizli futbolcunun sezon ortasında yüksek ücret taleplerini ise hiçbir Avrupa takımının karşılayamayacağı söyleniyor.

Al-Nassr’ın Cristiano Ronaldo ile sözleşme imzalama hayali

Al-Nassr’ın sahibi Prens Faysal Bin Turki, Cristiano Ronaldo’yu takıma ekleyerek hem takımı hem de rekabeti hareketlendirmeyi amaçlıyor. Turki’nin sunduğu teklifin, geçen yaz verilene yakın olduğu bildiriliyor.

Cristiano Ronaldo’nun zorlu geçen yılları

Cristiano Ronaldo’nun 2018’de Real Madrid’den ayrıldıktan sonraki deneyimleri büyük ölçüde olumsuz oldu. Portekizli oyuncunun Juventus’tan ayrılışı, hem karmaşık olmuş hem de takım arkadaşlarıyla gerilmişti.

Perşembe günü beşinci Dünya Kupası’nda sahaya çıkacak olan Ronaldo’nun, şimdilik herhangi bir futbol takımına dahil olmasa da Al-Nassr’a sıcak baktığı aktarıldı.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu