Yaşam

Terazi, Akrep, Boğa dikkatli olsun! İkizler ve Kova çok şanslı.. İşte 25 Ocak 2023 günlük burç yorumları

Paylaş:

KOÇ BURCU

Şuan ki konumunuzda ne yapmaya karar verirseniz verin, muhtemelen bunu tek başınıza yapamazsınız. İlerlemek için ilişkiler gereklidir. Ancak Merkür-Plüton uyumsuzluğu ile yıldızlar geriye doğru hareket halindeyken, ilerlemek zor olabilir. Sabretmeyi öğrenmelisiniz.

Partneriniz varsa ruh haliniz değişiyor, sabırsızsınız… Duygularınızı kontrol edin, daha hoşgörülü olun!
Yalnızsanız Yengeçteki Ay, gerginliği tetikler enerjinizi boşaltmak için koşuya çıkın.

ASLAN BURCU

İyi Güneş-Satürn yönü size büyük bir güven verir, işinizde fikrinizi açıkça ifade edebilirsiniz ve görünüşe göre patronunuz, meslektaşlarınız veya müşteriler tarafından söyleyecekleriniz iyi karşılanacak. Aynı zamanda Merkür-Plüton uyumsuzluğu var, her iki gezegen de geri harekette, bu da iletişim çabanızın bir şekilde engellenmesine neden olabilir.

Partneriniz varsa önemli bir seçim yapmanız, bir karar vermek için artıları ve eksileri incelemeniz gerekebilir. Partnerinizle bu konuda konuşmak yardımcı olacaktır.
Yalnızsanız gökyüzü yeni karşılaşmalara elverişli değil.

YAY BURCU

Sosyal yaşam alanınızdaki Güneş ve Merkür, sizinle aynı görüşlerdeki insanlarla bağlantı kurma arzusunu vurgular. Bir mizah duygusuna veya zekaya, hatta bir kişinin jest ve mimiklerine ilgi duyabilir ve ortak ilgi alanlarınız olduğunu keşfedebilirsiniz. Ve ilişki zamanla daha da güçlenebilir.

Partneriniz varsa iş ilişkilerinde bazı zorluklar yaşarsanız, partneriniz size destek olmaya hazır olacak!
Yalnızsanız desteğe ihtiyacınız varsa, bugün onu yakın bir arkadaşta, erkek veya kız kardeşte bulacaksınız.

BOĞA BURCU

Akrep’teki Venüs, Neptün ile iyi açıda: size hayal etme gücü veren bir ruh haline sahip olacaksınız. Bu nedenle, bugün için, sert gerçeklere bağlı kalmak yerine kendinizi yaratıcı bir şeye adayın. Aynı zamanda Merkür ve Plüton arasındaki uyumsuzluk, işte gelişmek, kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız yeni bir şeyler öğrenmenin tam zamanı olduğunu söylüyor.

Partneriniz varsa rutinler bir ilişkinin bir numaralı düşmanıdır. Bugünün hayal gücünden yararlanın ve değişiklik yapmaya çalışın!
Yalnızsanız bugün bir kişiyi etkileyeceksiniz!

BAŞAK BURCU

Venüs-Neptün uyumu sizi daha az pragmatik yapıyor, pratik konulara daha az odaklanacaksınız ve daha sezgisel davranacaksınız. İnsanların sadece olumlu taraflarını görmeye ve kusurlara, bazı eksikliklere göz yummaya meyilli olacaksınız. Son zamanlarda biriyle sorun yaşıyorsanız, yıldızlar sizi affetmeye ve unutmaya sevk edecektir. Ve bunu yapmak size bir rahatlama hissi verecek.

Partneriniz varsa tatlı sözler, nazik jestler, bugün partnerinizle birlikte çok mutlu olacaksınız.
Yalnızsanız yakınlarda yeni bir hikaye var ve kendinizi duygulara bırakacaksınız.

OĞLAK BURCU

İyi Güneş-Satürn açısı size coşku ve iyi enerji veriyor. Net fikirleriniz var, özellikle iş ve kariyer konusunda hangi yöne gideceğinizi, hangi projeleri ilerleteceğinizi biliyorsunuz. Daha fazlasını başarmak istediğinizi hissediyorsanız, yeteneklerinizden yararlanmanın tam zamanı! Kişiliğinizin kariyer yolunda ortaya çıkmasına, parlamasına izin vermek, kendinizi daha da tatmin olmuş hissetmenizi sağlayacaktır.

Partneriniz varsa diğer aile üyelerini ilgilendiren sorunların ilişkiyi olumsuz etkilemesinden kaçının.
Yalnızsanız bugün pek flört havasında değilsiniz.

İKİZLER BURCU

İyi Venüs-Neptün yönü sizi özellikle anlayışlı, şefkatli ve ihtiyacı olan herkese yardım etmeye hazır hale getirir. Ticarette sektöründe çalışıyorsanız, bu aynı zamanda bir rakiple veya genel olarak işte, genellikle farklı görüşlere sahip olduğunuz bir kişiyle ilgili olabilir. Anlaşmak için istekli olacaksınız.

Partneriniz varsa birlikte yeni şeyler keşfetme ve paylaşma arzusu taşıyorsunuz.
Yalnızsanız bugün yaşanacaklar yeni bir hikayeye dönüşebilir, ancak durumun acele etmeden doğal olarak ortaya çıkmasına izin verin.

TERAZİ BURCU

Bu zamanda, yeni ilişkiler kurmak, yeni temaslar çok olumlu, verimli ve iyi bir yatırım olabilir. Ağ oluşturma yeni fırsatlar bulmanıza ve iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, bugün Venüs-Neptün arasındaki iyi açı sizi çok, çok cömert ve çok, çok özverili kılıyor.

Partneriniz varsa ona önemli bir şey sormak istiyorsanız, bugün doğru gün!
Yalnızsanız cazibeden yararlanın! Dışarı çıkın, senin gibi diğer bekarlardan gelen davetleri kabul et…

KOVA BURCU

İyi Güneş-Satürn yönü, burcunuzda ikincisi, sıkıcı görevler olsalar bile ilerleyen durumlar için mükemmeldir. Kollarınızı sıvamanın, pes etmemenin önemli olduğunu hissediyorsunuz ve bu nedenle her şeyinizi vereceksiniz ve sonunda tatmin olacaksınız. Aynı zamanda, Venüs-Neptün uyumu ile, bir kişi size mali açıdan belirsiz bir şey teklif edebilir, sizi bir projeye dahil edebilir (bir av?) Para kazanmaya yönelik. Kabul etmeden önce iki kere düşünün!

Partneriniz varsa ona olan ilginiz katlanacak, sevginizi tam anlamıyla ifade edeceksiniz!
Yalnızsanız ​​dışarı çıkma, yeni yüzler görme arzusu ve aslında sizin için doğru kişiyle tanışabilirsiniz!

YENGEÇ BURCU

Uzun zamandır hayatınızı zorlaştıran sorunlarla yüzleşmek için ideal bir zaman. Bir kişiyle bir durumu netleştirmeniz gerekiyorsa, kararlısınız ve adil olmanızı sağlayacak diplomasiye sahipsiniz. Aynı zamanda, Venüs-Neptün’ün yönü, zor bir durum yaşayıp çileden çıkmanıza neden olabilir!

Partneriniz varsa Partnerinizin sizi anlamadığını hissedebilir ve bir tartışmaya yol açabilirsiniz.
Yalnızsanız bir buluşma iptal edilebilir veya ertelenebilir. Kesinlikle doğru kişi değildi!

AKREP BURCU

Merkür-Plüton uyumsuzluğu, işyerinde iletişim kurma şeklinizi değiştirme ihtiyacını anlamaya başladığınızı gösterir. Özellikle patronla bir terfi, maaş zammı hakkında konuşmayı planlıyorsanız, beklemelisiniz.

Partneriniz varsa baştan çıkarmanın gücünü denemek isteyebilirsiniz ama vazgeçeceksiniz.
Yalnızsanız Dışarı çıkın, davetleri kabul edin ve daha az talepkar olmaya çalışın, daha az beklentiye sahip olun.

BALIK BURCU

Venüs-Neptün uyumu ile özellikle sahip olmak istediğiniz şeyler hakkında çokça hayal kuracağınız bir Çarşamba. Rutini kırmak için internette gezinebilir ve teklifler ve fırsatlar denizinde kaybolabilirsiniz. En akıllıca şey, dikkatinizin dağılmasını önlemek ve temel şeylere odaklanmak olacaktır. Merkür Terazi burcunda geri giderken, net ve kullanışlı bir program hazırlamak iyi olacaktır.

Partneriniz varsa ilişki son derece olumlu bir şekilde gelişiyor!
Yalnızsanız dışarı çıkma isteğiniz ve normalden farklı bir aktivite planlama konusunda tereddüt etmeyin!

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu