Siyaset

Türkiye seçim havasına girdi! 6’lı masa cumhurbaşkanı adayını belirlemek için toplanıyor

Paylaş:

İyi Parti Sözcüsü Kürşad Şiddetli, partisinin genel merkezinde basın toplantısı düzenledi. Perşembe günü İyi Parti‘nin mesken sahipliğinde yapılacak 6’lı masa toplantısıyla ilgili konuşan Kürşad Kuvvetli, cumhurbaşkanlığı adayının birinci kere bu kadar kapsamlı formda ele alınacağını belirtti.

“İLK DEFA BU KADAR KAPSAMLI BİÇİMDE ÜZERİNDE DURULACAK”

Zorlu, “Perşembe günü ÂLÂ Parti mesken sahipliğinde değerli bir toplantı olacak. Bu toplantı birinci kere bu kadar ağır ve kapsamlı formda cumhurbaşkanı adayı üzerinde durulacağı bir toplantı olacak. Doğal içeriğine ait şu an bir ayrıntı vermem mümkün değil. YETERLİ Parti olarak 13. cumhurbaşkanının bu masa tarafından belirlenecek aday olmasını büyük bir sorumluluk hissiyle istiyor, arzuluyor ve bunun için ağır bir uğraş sarf ediyoruz.” tabirlerini kullandı.

“SEÇİM GERECİ HALİNE GETİRMEK TAHLİL DEĞİL”

Zorlu, Türkiye‘nin Stockholm Büyükelçiliği önünde Kur’an-ı Kerim’in yakılmasının kabul edilebilir olmadığını söyledi. Siyasi iktidarların esaslı ve tesirli tahliller bularak başta İsveç olmak üzere birebir anlayışa sahip ülkelerin emsal hareketleri yapmamasını sağlaması gerektiğini belirten Güçlü, “Yoksa savunma bakanının programını ertelemek, bir grup kurgulanmış yayınlarda bu mevzuyu bir seçim materyali haline getirmenin temelinde bir tahlil olmadığını söylüyoruz.” dedi.

“STOCKHOLM MAHKEMESİ’NE BAŞVURMA KARARI ALDIK”

Uluslararası hukukun kendileri için vazgeçilmez olduğunu belirten Şiddetli, şöyle devam etti: “İsveç’teki temsilciliğimizle irtibat halindeyiz. Kararımızı kendilerine ilettik. Bu hafta içerisinde Avrupa İnsan Hakları Mukavelesine taraf olan İsveç’in almış olduğu karar ve tavra karşı Stockholm Mahkemesi’ne başvurma kararı aldık. Elbette bu müracaatımız Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine intikal edecek ve orada bir davaya dönüşecek. Böylece mukavelenin 9-10’uncu unsurlarından kaynaklanan dini özgürlükler ve söz özgürlüğü konusunda Türkiye ve Türk milletinin hukukî çerçeve içerisinde hakkını arama süreci DÜZGÜN Parti tarafından başlatılmış olacak.”

“MİLLETİMİZ BİRLİK OLMUŞ DURUMDA”

İktidar ve kamuoyunu atacakları adımı desteklemeye çağıran Güçlü, “Çünkü milletimiz bu hususta birlik olmuş durumda. Münasebetiyle buradan bir siyasi saflaşma ve partizanlık üzerinden yeni bir hikaye yaratma teşebbüsünü ne rasyonel ne de milletimizin bu duruşuna uygun bir adım olarak görüyoruz. Bu davetimizin kısa bir müddette vatandaşlarımızın nezdinde kabul göreceğine inanıyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: AA / Siyaset

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu