Spor

Ulusal Takım’da Kuntz buhranı bitmedi! İşte yeni adaylar…

Paylaş:

TFF ve Stefan Kuntz ekseninde farklı gelişmeler yaşanıyor. Federasyon kulislerinde, Alman çalıştırıcıyla fikren yolların ayrıldığı, bunun deneyimli hocaya da bildirildiği, işin resmi açıklamaya kaldığı konuşuluyordu. Pek çok haber kaynağı ayrılık kararının bugün açıklanacağını duyuruyordu.

BÜYÜKEKŞİ ŞAHSEN BİLDİRİ EDECEK

Ancak TFF’den dün farklı bir açıklama geldi. ‘Stefan Kuntz ile ilgili argümanlar gerçeği yansıtmamaktadır’ denilen açıklamada, özetle, “TFF, Kuntz’u çarşamba günü (yarın) Lider Mehmet Büyükekşi ile toplantı yapmak üzere Riva’ya resmi olarak davet etmiştir” denildi. Kulislerde Büyükekşi’nin Kuntz’a ayrılığı şahsen bildirim edeceği, burada tazminatsız kontrat feshi konusunun da konuşulacağı belirtiliyor.

LÖW, ÖZİL İLE GELEBİLİR

Sansasyonel haberleriyle tanınan Alman gazetesi Bild, şok bir iddiayı sayfalarına taşıdı. Haberde, Mesut Özil’in, geride kalan haziran ayında TFF’nin ulusal kadro yöneticiliğini Hamit Altıntop’dan devralmasının gündeme geldiği yazıldı. Altıntop ve desteklediği Kuntz o devir koltuklarını korudu. Lakin Alman hocanın ayrılığı gündeme gelince Özil ismi tekrar konuşulur oldu. Türk asıllı eski Alman ulusal futbolcunun hoca adayı ise Joachim Löw’den diğeri değil.

MONTELLA HAZIR KITA

Mercato isimli haber portalına nazaran TFF, Adana Demirspor’daki başarılı periyoduyla akıllarda yer eden İtalyan teknik adam Vincenzo Montella ile temasa geçti. 49 yaşındaki hoca mühlet istedi. Montella için “Bir kulüpte çalışmayı tercih ederdi fakat bu kadar kıymetli bir ulusal ekip kapıyı çaldığında bu fırsatı kıymetlendirmek mantıklı olur” yorumu yapıldı.

İŞTE ADAYLAR LİSTESİ:

 • Fatih Terim: Millileri kıymetli başarılara taşıdı. Deneyimiyle kısa müddette muvaffakiyet getirebilir.
 • Sergen Yalçın: Yıldızlarla yeterli geçindiği için ulusal kadroya en uygun isim olduğu konuşuluyor.
 • Aykut Kocaman: Taktik disipline bağlılığı ve turnuva hocası kimliğiyle vazifeye getirilebilir.
 • Abdullah Avcı: Gençlerle çalışmaya yatkın, altyaşlarla yakından ilgileniyor. Destekçisi çok.

Paylaş:

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu