Spor

Valerien Ismael’den Fenerbahçe derbisi yorumu

Paylaş:

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasında Fenerbahçe ile 2 Ekim Pazar günü yapacakları derbi maçta kendi performanslarını göstermeye çalışacaklarını söyledi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ismael, derbide taraftar beklentisiyle ilgili, “Bu anlaşılabilir bir durum. Tabii ki gösterdiğimiz performans yeterli değildi, bizim performansımız değildi ama önümüzde bir hazırlık haftası var. Başka bir maç olacak, içeride olacak ve kendi performansımızı göstermeye çalışacağız tabii ki.” dedi.

Nathan Redmond ve Ghezzal’ın sağlık durumları hakkında konuşan Ismael, “Nathan iyi görünüyor. Gün be gün takip edeceğiz durumunu. Kadroda olabilir diye düşünüyorum ama Rachid Ghezzal konusunda gene gün be gün gideceğiz.” şeklinde konuştu.

“Başka bir takım performansı görmeyi istiyorum”

Beşiktaş taraftarının son iki haftaya oranla daha enerjik bir Beşiktaş görmek istediği hatırlatılan deneyimli teknik adam, “Ben de başka bir Beşiktaş, başka bir takım performansı görmeyi istiyorum. Derbiyi geçen sene burada yaşadık, tecrübe ettik, inanılmaz bir atmosfer vardı. Evimizde, taraftarımızın önünde oynayacağız. Aynı performansı, isteği, arzuyu, tutkuyu bu maçta göstermeyi tekrar hedefliyoruz, istiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

“Kalecilerimize güveniyoruz”

Kalecilerin durumuyla ilgili de bilgi veren Ismael, şu açıklamayı yaptı:

“Herkesin performansını yükseltmesi lazım. Mert özelinde, Mert bir senedir neredeyse oynamıyor. Kendi dizi ve sakatlık bölgesine dair yüzde yüz öz güvenini tekrar kazanması lazım. Diğer kalecilerimiz hakkında, iki genç, kaliteli kalecimiz var. Oynadılar, fırsat da buldular ki Ersin bu takımda şampiyonluk da yaşadı, oynadı. Kalecilerimize güveniyoruz ve sezonun hala daha çok başındayız. Performansımızı hep beraber yükseltmeyi hedefliyoruz. Geçen hafta iyi bir hazırlık haftasıydı bizim için. Bu hafta da yine maçımıza hazırlanacağız kaldığımız yerden.”

Valerien Ismael, Delle Ali’nin derbide oynayıp oynamayacağına ilişkin soruyu da, “Umarım Delle’yi, herhangi bir şekilde pazar günü sahada görebileceksiniz. Şu an ilk 11 konusuyla ilgili yorum yapmak için çok erken. Çok da süre var maça hazırlanmak için. Milli takımdan dönecek oyuncularımız var ki onların sağlıklı ve düzgün bir şekilde dönmeleri de bizim için önemli. Gün gün takip edeceğiz ama şu an için bir yorum yapmak bizim için çok güç.” diye yanıtladı.

Ghezzal ve Redmond bireysel çalıştı

Beşiktaş, Fenerbahçe maçı hazırlıklarına ise devam etti.

Aktivasyon çalışmasıyla başlayan ve bir süre pas idmanları yapan siyah-beyazlı ekip, çift kale taktik maç da yaptı.

Antrenmana, milli takıma giden oyuncuların yanı sıra, sakatlığı devam eden Atiba Hutchinson katılmadı. Nathan Redmond ve Rachid Ghezzal‘in ise antrenman sahasında, takımla birlikte değil bireysel çalıştığı gözlendi.

Siyah-beyazlı takım hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.

Paylaş:

Pars Kalsiyum Sülfatın Faydaları Nelerdir?

1-) Topraklardaki yarılma çatlamaları engeller.
2-) Bitki Besin elementlerinin alımını hızlandırır.
3-) Bünyesinde bulunan kükürt sayesinde verim artışı sağlar.
4-) Tuzlu topraklarda iyon değişimi sağlayarak tuzu topraktan uzaklaştırır.
5-) Ürün kalitesini arttırır.
6-) Ürünlerde raf ömrünü uzatır.
7-) Fenni gübrelerin yarayışlılığını arttırır.
8-) Mahsullerde minimum yüzde yirmi civarın da verim artışı sağlar.
9-) Toprakları kabartır su tutma kapasitesini önemli ölçüde arttırır.
10-) Toprak işlemede sağladığı kolaylıktan ötürü, tarım makinelerinizin yakıt tasarrufunda büyük rol alır.
11-) Topraktaki fazla rutubetin bertaraf edilmesi sonucunda çok önemli mantari hastalıkların azaltılmasında etkin rol oynar.
12-) İçeriğindeki kükürt sayesinde bitkilerin hastalık ve zirai zararlılarına karşı direncini arttırır.
13-) %29 Kalsiyum Oksit (CaO), %42 Kükürt Trioksit (SO3) içerir.
14-) Yüzeye uygulanan kalsiyum sülfat , toprağa iner ve kök büyümesinin artmasına neden olur.
15-) Tuzlu ve sodyumlu (alkali, çorak) toprakların ıslahına yardımcı olur.
16-) Kalsiyum sülfat başlıca avantajlarından biri, özellikle toprak altlarında bulunan toprak asiditesine eşlik eden alüminyum toksisitesini azaltma yeteneğidir.

DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ

05523307100-05325466184

www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net,www.kostik.net,www.copper2000.com,www.sepiyolit.net,www.magnezyumoksit.com,www.potasyumsilikat.net,

www.nanomikron.com,www.netyerim.net

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür, nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com,potasyum klorat,payet kostik,bakır tozu,alüminyum tozu,grafit,bakır sülfat,demir sülfat,magnezyum sülfat,mangan sülfat,kalsiyum sülfat,kalsiyum oksit,farma kaolen,naturel kaolen,sırlık kalsit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu